SK CZ EN

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Tlačové správy

Publikované dňa: 28. 2. 2023 15:00 Schneider Electric

Bílá kniha 281 ukazuje, že pro úspěšné působení ředitele IT (CIO) je zásadní zajišťování spolehlivého, bezpečného a udržitelného provozu IT. Vydání dokumentu provází nová kalkulačka pro výpočet přínosu monitorování DCIM pro distribuované IT, která umožňuje uživatelům jednoduše zadávat různé scénáře pro odhad návratnosti investic do implementace monitorovacího softwaru.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 2. 2023 12:10 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric se již po dvanácté v řadě umístila na žebříčku 100 nejudržitelnějších korporací světa roku 2023, který sestavuje organizace Corporate Knights. Podle Corporate Knights obdržela 1. místo ve skupině srovnatelných společností a 7. místo v oblasti udržitelnosti na světě. Uznání přichází v návaznosti na nejvyšší hodnocení jednoho z hlavních pilířů udržitelnosti ESG, které bylo oznámeno již v prosinci.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 26. 1. 2023 9:18 Schneider Electric

Praha (26. leden 2023) – Společnost Schneider Electric leader digitální transformace řízení energie a automatizace, oznámila, že byla již počtvrté za sebou jmenována „šampionem“ v žebříčku Canalys Channel Leadership Matrix. Ocenění obdržela za dosažení nejvyšší úrovně v oblasti řízení prodejních kanálů v regionu EMEA za neustálé zlepšování partnerských programů, 20% růst stávající partnerské základny a vedoucí postavení v oblasti udržitelných postupů. Cenu udílí společnost Canalys, přední globální analytická společnost pro oblast IT.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 1. 2023 9:00 Schneider Electric

Praha (XX. ledna 2023) – Společnost Schneider Electric úspěšně instalovala ve francouzském automobilovém závodu Flins Refactory skupiny Renault digitální a významně ekologicky přínosné technologie AirSeT, které eliminují skleníkový plyn fluorid sírový (SF6) v rozváděčích vysokého napětí. Ve světě se jedná o vůbec první kompletní nahrazení SF6 čistým vzduchem v celé továrně. Tato udržitelná strategie obou společností předchází změně evropské legislativy, kdy návrh nové směrnice definuje termíny úplného zákazu nových výrobků s obsahem tohoto emisního plynu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 1. 2023 10:06 Schneider Electric

• UK and Ireland VP promoted to European Senior Vice President for outstanding leadership and continued commitments to data center sustainability • Succeeds previous SVP, Robert McKernan, who has been promoted to lead Schneider Electric’s Cloud & Service Providers segment globally

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.