SK CZ EN

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Tlačové správy

Publikované dňa: 8. 2. 2024 11:25 Schneider Electric

I v Česku umíme stavět nadčasová pracoviště maximálně přizpůsobená potřebám zaměstnancům, energeticky efektivní, udržitelná a k tomu ještě architektonicky zajímavá. Důkazem je královéhradecká pobočka ČSOB s kapacitou 1050 pracovních míst, která patří k nejmodernějším svého druhu v Evropě. Budova získala certifikát LEED Platinum, což znamená, že splňuje ty nejpřísnější ekologické standardy a je ohleduplná k životnímu prostředí. K dosažení této úrovně výrazně přispěla společnost Schneider Electric, která budovu vybavila moderními technologiemi pro hospodaření s energiemi.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 31. 1. 2024 11:33 Schneider Electric

V dnešní době umožňují chytré technologie ovládat mnoho součástí domácnosti – osvětlení, topení, chlazení či žaluzie – a stávají se tak čím dál častěji její běžnou součástí. Ještě na vyšší úroveň to pak celé posouvá mobilní aplikace, pomocí které můžete řídit vaši domácnost jak z pohodlí domova, tak i mimo něj. Navíc si rozumí s produkty od různých výrobců. Chytrá domácnost se tak stává ještě chytřejší. Rovněž efektivně hlídá spotřebu energií nebo včas nahlásí požární poplach. Aplikace Wiser KNX od Schneider Electric přináší všechny možnosti řízení chytré domácnosti.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 1. 2024 7:00 Schneider Electric

České firmy pořizují elektromobily nejčastěji z ekologických a ekonomických důvodů a kvůli vnějšímu politickému tlaku. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Schneider Electric. Podpořit rozvoj elektromobility v tuzemsku mají dotace v celkové výši 1,95 miliardy korun, které začátkem roku spustil stát. Při správě vlastní firemní infrastruktury provozovatele nejvíce limituje pomalé nabíjení. A více jak polovina společností umožňuje nabíjet zaměstnancům jejich soukromá vozidla v práci.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 1. 2024 9:14 Schneider Electric

Od ledna nastoupil Aleš Korbel na pozici obchodního ředitele divize Home & Distribution do společnosti Schneider Electric. V rámci své role bude zodpovědný za strategický rozvoj prodejních aktivit divize na tuzemském trhu. Bude aktivně spolupracovat s členy prodejního týmu, aby zajistil efektivní a dynamické fungování oddělení. Jeho úkolem je vést a rozvíjet prodejní tým v České republice, dosahovat stanovených prodejních cílů a zároveň identifikovat nové příležitosti pro další růst a expanzi v oblasti elektroinstalační techniky a řešení pro řízení domácností a domů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 12. 2023 8:00 Schneider Electric

Ženy v Česku jsou stále hůře odměňovány než muži, situace se ale postupně zlepšuje. V roce 2022 vydělávaly české ženy v průměru o 16,4 procent méně než muži, což patří k nejméně uspokojivým výsledkům v Evropské unii. Téma rovnosti v odměňování v poslední době opět rezonuje i díky Claudii Goldinové, která za výzkum v této oblasti získala Nobelovu cenu. Jsou zde ale příklady, kde to funguje. Jedním z nich je technologická společnost Schneider Electric, kde systematicky usilují o odstranění rozdílů v odměňování napříč celou organizací, tedy i v České republice.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.