SK CZ EN

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Tlačové správy

Publikované dňa: 11. 7. 2022 9:00 Schneider Electric

Praha (11. červenec 2022) – Společnost Schneider Electric podpořila projekt FIRSTlife, za kterým stojí studenti z Českého vysokého učení technického. Za krátký čas sestavili inovativní budovu, která soutěžila v německém Wuppertalu v deseti kategoriích mezinárodní soutěže Solar Decathlon. Český tým bodoval v kategorii Komfort, kde se umístil na třetím místě.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 6. 2022 9:42 Schneider Electric

Praha 27. června 2022 – Společnost Schneider Electric se zapojila do projektu MicroGrid Olomouc. Nové energetické řešení snižuje závislost na dodávkách energií, umožňuje napájení elektroaut v nově vybudovaných nabíjecích stanicích a zároveň snižuje dopad na životní prostředí. Firma Auto Kubíček Olomouc bude díky této špičkové technologii moci využívat energii ze slunce, ukládat ji do bateriového úložiště či s její pomocí nabíjet elektromobily.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 6. 2022 9:10 Schneider Electric

Praha 16. června 2022 – Neustálá přítomnost skleníkového efektu způsobuje oteplování planety a problémy s ním spojené. Státy a korporace se proto zavazují k emisním normám s cílem regulovat zplodiny CO2 a být uhlíkově neutrální. Významné dopady na klima má ale i plyn, který je často používaný, ačkoliv ho široká veřejnost takřka nezná. Jedná se o fluorid sírový (SF6), který má výborné izolační vlastnosti a nachází tak využití v elektrotechnickém průmyslu např. jako izolační médium ve vysokonapěťových rozvaděčích. Jedná se však také o skleníkový plyn, který má smysl začít omezovat stejně, jako je omezován oxid uhličitý. Schneider Electric proto přináší na trh výrazně ekologičtější variantu VN zařízení, kdy je SF6 nahrazen čistým vzduchem a vakuem.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 14. 6. 2022 9:45 Schneider Electric

Praha (14. červen 2022) – Schneider Electric je partnerem projektu FIRSTLIFE, za kterým stojí studenti z Českého vysokého učení technického. V krátkém časovém úseku mají za úkol sestavit inovativní budovu, která bude zároveň udržitelná. Výsledný projekt je navržen jako nástavba na studentské koleje Na Větrníku. Cvičná konstrukce byla sestrojena v Buštěhradu u Prahy v univerzitním centru ČVUT. Nyní už stojí v německém Wuppertalu, kam ji po kouscích odvezlo několik nákladních aut. Už v červnu budeme znát vítěze mezinárodní soutěže Solar Decathlon, kde český tým poměří síly se studenty z celého světa.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 10. 6. 2022 9:08 Schneider Electric

Česká republika, Praha (10. červen 2022) – Schneider Electric, leader digitální transformace řízení energie a automatizace, dnes oznámila spuštění nového partnerského programu mySchneider IT Partner Program. Nový přehledný partnerský program je flexibilnější a přizpůsobenější a podporuje spolupráci a potřeby partnerů, kteří chtějí získávat více zakázek a dosahovat větších tržeb a ziskovosti. Zjednodušená struktura je navržena tak, aby pomohla partnerům přizpůsobit se měnícím se podmínkám na trhu, využívat nové trendy a rozvíjet své podnikání.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.