SK CZ EN

BYDLÍME KOMPLEXNĚ

https://www.bidli.cz/

Bidli holding, a.s., je největším komplexním projektem pro bydlení v České republice. Společnost jako jediná na trhu řeší kompletní škálu služeb – realitní činnost, hypoteční poradenství, rezidenční development, družstevní bydlení, pojištění, dodávku energií, výrobu dřevostaveb a nábytku i designové řešení interiéru. Klientovi je tak schopna zajistit nové bydlení i vše, co k němu potřebuje. Mezi její developerské projekty patří rezidenční areál Bidli v Rodově, středočeské Libři či Myslince u Plzně.

Tlačové správy

Publikované dňa: 7. 6. 2021 11:25 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Díky pokroku v technologiích a novým právním normám se v posledních letech znatelně zvýšila kvalita i rozsah realitních služeb a s tím související marketing. Profesionální makléři dnes využívají k propagaci vašeho bytu či domu nejmodernější nástroje, které jsou svépomocí jen těžko dosažitelné. K základním prvkům kromě focení nemovitostí do inzerce patří rovněž tvorba online prezentací a vizualizací, využití virtuální reality nebo záběrů z dronu a v neposlední řadě také home staging. Tento obor bytového designu zaměřující se na estetickou úpravu nemovitostí před jejich nabízením pomůže snazšímu a výhodnějšímu prodeji vašeho bytu či domu. Cenu dokáže zvednout až o statisíce, zájem o tuto službu proto výrazně roste. Abyste toho ale dosáhli, musíte se obracet na profesionální renomované firmy se zkušenými odborníky. Jak celý proces home stagingu probíhá, vysvětlí manažerka společnosti Bidli design Jana Ondrejková.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 5. 2021 9:30 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

První kvartál letošního roku se nesl ve znamení zvyšující se poptávky po hypotékách. Podle údajů Fincentrum Hypoindex se březen 2021 stal rekordním měsícem jednak v objemu poskytnutých hypotečních úvěrů ve výši 44,72 mld. Kč a jednak s počtem 14 401 sjednaných nových hypoték. Celé první čtvrtletí pak dosáhlo rekordního objemu téměř 100 mld. Kč, výrazně se do něj ovšem promítly refinancované úvěry. Průměrná výše hypotéky vzrostla na 3,1 mil. Kč, průměrná úroková sazba nepatrně stoupla na 1,94 % p.a. Aktuální situaci na hypotečním trhu mapuje odborník ze společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 10. 5. 2021 10:00 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Trh s energiemi představuje pro spoustu lidí abstraktní pojem. Navíc se jedná o velice specifické, nepřehledné a neustále se měnící prostředí. Přitom se každodenně dotýká nejen ekonomické sféry, ale i životů běžných spotřebitelů. Z údajů Energetického regulačního úřadu [1] vyplývá, že za rok 2020 se propadla výroba elektřiny v České republice ve srovnání s tím předchozím o více než 6 %. Současně s tím došlo také k poklesu její celkové spotřeby, s ohledem na pandemii koronaviru se snížila zejména poptávka podniků. Výjimku však tvořily domácnosti, které naopak zaznamenaly výrazný meziroční růst odběrů o 4,7 %. Ani ten ovšem nevyrovnal ztrátu a momentálně se dá očekávat zdražení energií. Jak se na tomto trhu vyznat, podle čeho vybírat dodavatele a kdy odstoupit od nevýhodné smlouvy poradí expert ze společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 4. 2021 9:30 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

V poslední době stoupá zájem o investice do nemovitostí, jak hlásí řada developerů i realitních kanceláří, včetně společnosti Bidli holding. Mezi výhody především těch rezidenčních, patří jednoznačně jejich stálost a nízká míra rizika. Ceny nemovitostí, potažmo ceny nájmů navíc dokážou kopírovat inflační křivku. Ne každý investor se ale umí na trhu dobře zorientovat, vybrat vhodnou nemovitost a ještě se pak starat o pronájem. Proto se dnes objevují čím dál více nemovitostní investiční fondy, které toto všechno obsáhnou. Aktuální trendy v oblasti investování do nemovitostí přibližuje odborník ze společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 6. 4. 2021 14:30 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Zejména v dnešní době, kdy se neustále zvyšuje poptávka po pozemcích pro výstavbu rodinných domů v okolí velkých měst, je nezbytné být při nákupu obezřetný. Mnoho lidí si totiž koupí parcelu, o které si myslí, že se perfektně hodí pro jejich plánovanou stavbu. Navíc ve skvělé lokalitě a za výhodnou cenu. Jenže poté narazí na různé problémy při vyřizování všemožných povolení. Zásadní životní rozhodnutí není dobré uspěchat – existuje celá řada kritérií, které je před koupí potřeba důkladně prověřit. Díky tomu se kolikrát dají ušetřit desítky až stovky tisíc korun, o starostech nemluvě. V případě jakýchkoliv pochybností se lze obrátit na odborníky. Rady, na co si dát pozor a jak se vyhnout rizikovému pozemku, přináší expert společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu

Prílohy
BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.