SK CZ EN

BYDLÍME KOMPLEXNĚ

https://www.bidli.cz/

Bidli holding, a.s., je největším komplexním projektem pro bydlení v České republice. Společnost jako jediná na trhu řeší kompletní škálu služeb – realitní činnost, hypoteční poradenství, rezidenční development, družstevní bydlení, pojištění, dodávku energií, výrobu dřevostaveb a nábytku i designové řešení interiéru. Klientovi je tak schopna zajistit nové bydlení i vše, co k němu potřebuje. Mezi její developerské projekty patří rezidenční areál Bidli v Rodově, středočeské Libři či Myslince u Plzně.

Tlačové správy

Publikované dňa: 29. 9. 2021 9:50 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Prakticky od počátku tohoto roku ceny některých materiálů raketově rostly. Jedná se zejména o polystyren, minerální vatu, železo nebo ocel, kde jsou nárůsty až v řádech stovek procent. Řadí se k nim také dřevo, které i přes současnou situaci na trhu v posledních letech zažívá renesanci. Svůj podíl na neustále příznivějším vnímání dřevostaveb společnosti má postupné vyvracení některých negativních a nepravdivých mýtů, ale především vyšší povědomí lidí o výhodách těchto konstrukcí. K těm se bezesporu výborné tepelně izolační vlastnosti, zdravé vnitřní klima a rychlost výstavby. Nezanedbatelnou roli hraje i ekologie, v jejímž případě dřevostavby například zděné domy jednoznačně předčí. Rovněž z pohledu zdraví, kdy z důvodu použití maximálního množství přírodních materiálů mají třeba u alergiků a astmatiků výhodu. Tento fenomén a aktuální situaci na trhu více přiblíží odborník ze společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2021 10:10 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Družstevní bydlení má v České republice tradici dlouhou přes 100 let a v současnosti se u nás eviduje více než 8 000 aktivních bytových družstev. V Češích je však zakořeněna touha něco vlastnit, a tak se v posledních dekádách přikláněli k vlastnickému bydlení – zvlášť když se jedná o bezpečné uložení peněz v nynější nejisté době. Současné ceny nemovitostí jsou ovšem již tak vysoké, že na ně spousta zájemců nedosáhne. To stejné platí i u stále větších požadavků bank na žadatele o hypotéku. Ti proto hledají alternativní řešení a vedle pronájmů se právě družstevní bydlení znovu dostává do popředí zájmu. Zejména z toho důvodu, že získáte vysněný byt nebo dům, ale na rozdíl od vlastnického bydlení se nemusíte upsat k hypotečnímu úvěru. Jaké další výhody i případná úskalí družstevní bydlení přináší, popisují odborníci z Bidli – společnosti, která má tento typ bydlení v nabídce svých produktů od roku 2019 a od té doby založila 21 bytových družstev s celkovou výší majetku 1,6 mld. korun. Nyní chystá Bidli další varianty družstevního bydlení speciálně připravené na financování developerské výstavby.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 9. 2021 14:45 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Dnes je na poli interiérového designu jednoznačně v kurzu návrat k přírodě a minimalismus – tedy mít toho doma co nejméně a jen to, co aktuálně využíváme. To znamená neskladovat staré věci a raději je darovat nebo prodat. Navíc se jedná o ekologický přístup. V souvislosti s tím pronikají do popředí také nápaditá řešení úložných prostorů a snaha zužitkovat každý centimetr. Vkusně a komfortně se dá s několika málo pravidly vybavit i garsonka. Pokud vás nyní čeká koupě či rekonstrukce nemovitosti a nevíte si rady při jejím zařizování, neváhejte si na pomoc přizvat bytového architekta. Inspiraci na nejmodernější bydlení vám v podobě žhavých trendů přináší odbornice ze společnosti Bidli interiéry a design.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 18. 8. 2021 14:06 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Pandemie koronaviru realitní trh oproti původním předpokladům o propadu a snižování cen téměř nezasáhla. Obrovská poptávka po nemovitostech – jak pro vlastní bydlení i po bytech na investici pro bezpečné uložení peněz, tak po rekreačních objektech – přetrvávala a neustále rostla. To ve spojitosti s celkovým nedostatkem nemovitostí na trhu vedlo ke zvyšování jejich cen a rekordním objemům hypoték. Potvrzují to i obchodní výsledky společnosti Bidli holding za rok 2020, kdy prodala téměř 1 600 nemovitostí a nárůst sjednaných hypoték činil 56 %. Soustředila se rovněž na vlastní developerské projekty, kdy zakoupila řadu nových pozemků k výstavbě. Rozvoje se dočkala také oblast družstevního bydlení a investic. Kromě nemovitostních akvizic posílila Bidli na energetickém trhu, kde razantně rozšířila počet odběrných míst na více než dvojnásobek. V rámci joint venture s lídrem v segmentu obnovitelných zdrojů energie a chytrého bydlení společností Insight Home pak došlo k vytvoření nové divize Bidli technologie zaměřující se na prodej a montáž fotovoltaických elektráren a inteligentních domácností.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 14. 7. 2021 12:00 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Povodně, silné bouřky, orkány a nyní i tornádo. Přírodní živly stále častěji a ničivěji řádí také na území České republiky a přitom způsobují škody v řádech až desítek miliard korun. Přesto je stále značná část nemovitostí pojištěna špatně, či není pojištěna vůbec. Mezi nejčastější nedostatky patří špatně nastavená a neaktualizovaná pojistka. Ceny nemovitostí totiž zaznamenaly během posledních let značný nárůst a sjednaná částka už dávno nemusí reflektovat skutečnost. Svou roli jistě hraje také správný výběr pojišťovny. Objektivní srovnání se proto vždy vyplatí. A rozhodně nezapomínejte na sjednání pojištění odpovědnosti. Jak si správně pojistit nemovitost i domácnost, co vše zohlednit a na co si dát pozor shrne hypoteční a pojišťovací specialista ze společnosti Bidli finance Dalibor Čerych.

Zobraziť celú správu

Prílohy
BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.