SK CZ EN

BYDLÍME KOMPLEXNĚ

https://www.bidli.cz/

Bidli holding, a.s., je největším komplexním projektem pro bydlení v České republice. Společnost jako jediná na trhu řeší kompletní škálu služeb – realitní činnost, hypoteční poradenství, rezidenční development, družstevní bydlení, pojištění, dodávku energií, výrobu dřevostaveb a nábytku i designové řešení interiéru. Klientovi je tak schopna zajistit nové bydlení i vše, co k němu potřebuje. Mezi její developerské projekty patří rezidenční areál Bidli v Rodově, středočeské Libři či Myslince u Plzně.

Tlačové správy

Publikované dňa: 16. 11. 2021 11:35 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

V poslední době rapidně zdražuje jak elektřina, tak zemní plyn. Na vině jsou zvyšující se ceny emisních povolenek, ale také enormní poptávka v souvislosti s příchodem topné sezony a oživením ekonomiky po pandemii koronaviru. Navíc došlo ke krachu některých dodavatelů, což situaci ještě zhoršilo. Odborník ze společnosti Bidli nabádá především zákazníky, kteří jsou nyní po ukončení činnosti svého stávajícího dodavatele nuceni využívat služeb dodavatelů poslední instance, co nejrychleji přejít na výhodnější standardní tarif či k jinému poskytovateli dle vlastního výběru. V nouzovém režimu se totiž ceny i z důvodu enormního nárůstu odběratelů v řádech statisíců často vyšplhaly do rekordních výšin. Ostatním klientům se stabilním dodavatelem expert doporučuje vyčkat na zklidnění trhu a snížení nákupních cen, které se očekává a které se projeví zlevněním tarifů. Proto by všichni ti, kdo nyní řeší zafixování ceny, neměli smlouvy uzavírat na časový úsek delší než rok. Odborník Bidli zároveň přináší tipy, jak v rámci rodinného rozpočtu alespoň částečně zredukovat své náklady na energie.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 29. 9. 2021 9:50 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Prakticky od počátku tohoto roku ceny některých materiálů raketově rostly. Jedná se zejména o polystyren, minerální vatu, železo nebo ocel, kde jsou nárůsty až v řádech stovek procent. Řadí se k nim také dřevo, které i přes současnou situaci na trhu v posledních letech zažívá renesanci. Svůj podíl na neustále příznivějším vnímání dřevostaveb společnosti má postupné vyvracení některých negativních a nepravdivých mýtů, ale především vyšší povědomí lidí o výhodách těchto konstrukcí. K těm se bezesporu výborné tepelně izolační vlastnosti, zdravé vnitřní klima a rychlost výstavby. Nezanedbatelnou roli hraje i ekologie, v jejímž případě dřevostavby například zděné domy jednoznačně předčí. Rovněž z pohledu zdraví, kdy z důvodu použití maximálního množství přírodních materiálů mají třeba u alergiků a astmatiků výhodu. Tento fenomén a aktuální situaci na trhu více přiblíží odborník ze společnosti Bidli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2021 10:10 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Družstevní bydlení má v České republice tradici dlouhou přes 100 let a v současnosti se u nás eviduje více než 8 000 aktivních bytových družstev. V Češích je však zakořeněna touha něco vlastnit, a tak se v posledních dekádách přikláněli k vlastnickému bydlení – zvlášť když se jedná o bezpečné uložení peněz v nynější nejisté době. Současné ceny nemovitostí jsou ovšem již tak vysoké, že na ně spousta zájemců nedosáhne. To stejné platí i u stále větších požadavků bank na žadatele o hypotéku. Ti proto hledají alternativní řešení a vedle pronájmů se právě družstevní bydlení znovu dostává do popředí zájmu. Zejména z toho důvodu, že získáte vysněný byt nebo dům, ale na rozdíl od vlastnického bydlení se nemusíte upsat k hypotečnímu úvěru. Jaké další výhody i případná úskalí družstevní bydlení přináší, popisují odborníci z Bidli – společnosti, která má tento typ bydlení v nabídce svých produktů od roku 2019 a od té doby založila 21 bytových družstev s celkovou výší majetku 1,6 mld. korun. Nyní chystá Bidli další varianty družstevního bydlení speciálně připravené na financování developerské výstavby.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 9. 2021 14:45 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Dnes je na poli interiérového designu jednoznačně v kurzu návrat k přírodě a minimalismus – tedy mít toho doma co nejméně a jen to, co aktuálně využíváme. To znamená neskladovat staré věci a raději je darovat nebo prodat. Navíc se jedná o ekologický přístup. V souvislosti s tím pronikají do popředí také nápaditá řešení úložných prostorů a snaha zužitkovat každý centimetr. Vkusně a komfortně se dá s několika málo pravidly vybavit i garsonka. Pokud vás nyní čeká koupě či rekonstrukce nemovitosti a nevíte si rady při jejím zařizování, neváhejte si na pomoc přizvat bytového architekta. Inspiraci na nejmodernější bydlení vám v podobě žhavých trendů přináší odbornice ze společnosti Bidli interiéry a design.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 18. 8. 2021 14:06 BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Pandemie koronaviru realitní trh oproti původním předpokladům o propadu a snižování cen téměř nezasáhla. Obrovská poptávka po nemovitostech – jak pro vlastní bydlení i po bytech na investici pro bezpečné uložení peněz, tak po rekreačních objektech – přetrvávala a neustále rostla. To ve spojitosti s celkovým nedostatkem nemovitostí na trhu vedlo ke zvyšování jejich cen a rekordním objemům hypoték. Potvrzují to i obchodní výsledky společnosti Bidli holding za rok 2020, kdy prodala téměř 1 600 nemovitostí a nárůst sjednaných hypoték činil 56 %. Soustředila se rovněž na vlastní developerské projekty, kdy zakoupila řadu nových pozemků k výstavbě. Rozvoje se dočkala také oblast družstevního bydlení a investic. Kromě nemovitostních akvizic posílila Bidli na energetickém trhu, kde razantně rozšířila počet odběrných míst na více než dvojnásobek. V rámci joint venture s lídrem v segmentu obnovitelných zdrojů energie a chytrého bydlení společností Insight Home pak došlo k vytvoření nové divize Bidli technologie zaměřující se na prodej a montáž fotovoltaických elektráren a inteligentních domácností.

Zobraziť celú správu

Prílohy
BYDLÍME KOMPLEXNĚ

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.