SK CZ EN

INVESCO

https://www.invesco.com/corporate

Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Invesco Asset Management Österreich - pobočka pobočky Invesco Asset Management Deutschland GmbH- jsou součástí Invesco Ltd.,  společnosti pro správu aktiv se spravovanými aktivy v hodnotě více než 1 593 miliard USD (k 31. říjnu 2021).

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací se obraťte na společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Valentin Jakubow, telefon +49 69 29807-311.

Obsažené informace nepředstavují investiční doporučení ani jiné poradenství.

Prognózy a výhledy trhu uvedené v tomto materiálu jsou subjektivní odhady a předpoklady  vedení fondu nebo jeho zástupců. Mohou se kdykoli změnit bez  předchozího upozornění. Nelze zaručit, že se prognózy uskuteční podle předpokladů.

Vydavatelem těchto informací v České republice je společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, An der Welle 5, D-60322 Frankfurt nad Mohanem.

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 31. 5. 2022 10:10 INVESCO

Mezinárodní investiční společnost Invesco v květnu registrovala v České republice nové ETF. I čeští investoři tak mají příležitost koupit si tyto ETF a investovat do několika oblastí. Odvětví ETF v současné době rychle roste, přesto celkové objemy prostředků v ETF představují zatím jen 10 procent aktiv všech evropských fondů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 26. 4. 2022 15:13 INVESCO

Globální trhy opakovaně utrpěly různé rány. Po pandemii, obchodní válce, brexitu a velkým finančním krizím v USA a eurozóně je to nyní velký konflikt.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 4. 2022 9:14 INVESCO

Odborníci společnosti Invesco hodnotili tři možné scénáře týkající se dopadů válku na ekonomiku. V hlavním scénáři – který představuje opotřebovávací válku – posuzovali možné přístupy k alokaci aktiv. Mezi další klíčová témata analýzy patřil dopad války na globalizovanou ekonomiku a její důsledky pro energetickou transformaci.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 4. 2022 12:02 INVESCO

Použití energií jako „zbraní“ by mohlo mít pro EU vážné důsledky vzhledem k její velké závislosti na dodávkách ruského plynu. EU by si mohla v létě vytvořit zásoby zemního plynu a diverzifikovat svůj energetický mix, aby se zbavila závislosti na Rusku, pokud by stále tekl.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 29. 3. 2022 13:40 INVESCO

Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování. Do tohoto alternativního koše zahrnujeme také kryptoměny, jako je Bitcoin. Mnohá taková aktiva se nyní stala dostupnějšími (REIT, fondy soukromého kapitálu, veřejně obchodované hedgeové fondy, komoditní fondy a certifikáty atd.), ale mnoho investorů je stále považuje za alternativní. Existuje samozřejmě ještě jedna kategorie alternativ, kterou lze nejlépe popsat jako sběratelské předměty: reálná aktiva, která jsou často sbírána z jiných důvodů než pro finanční zisk. Jejich cena však často dlouhodobě roste. Příkladem mohou být kvalitní vína, vzácné známky a mince, umělecká díla, šperky, baseballové karty atd. Sběratelské předměty většinou nemají likvidní trh a hodnota aktiva se často posuzuje podle poslední prodejní ceny ekvivalentního aktiva.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.