SK CZ EN

OBERMEYER HELIKA

http://www.obermeyer.cz

Společnost OBERMEYER HELIKA a.s. patří k největším projekčním a stavebně-poradenským kancelářím v ČR. Poskytuje komplexní služby v oblasti projektování, konstrukcí pozemních a dopravních staveb, projektového managementu a odborného technického poradenství. Disponuje jedním z největších týmů statiků v ČR včetně specialistů na mostní konstrukce. Na českém i slovenském trhu je firma jedním z lídrů projektování ve 3D a modelování staveb systémem BIM. Do širokého portfolia projektů, na kterých se společnost OBERMEYER HELIKA podílela, náleží zdravotnické stavby, obchodní centra, rezidenční komplexy, kancelářské budovy, budovy pro státní správu, kulturní instituce, církevní objekty, stavby pro školství, průmyslové a logistické areály i stavby dopravní infrastruktury a letišť. Mezi její nejvýznamnější reference se řadí například Nové divadlo v Plzni, O2 Arena, obchodní centra Quadrio, Černý Most a Chodov, Základní škola Roztoky či dětské oddělení Fakultní nemocnice Motol. Má také bohaté zkušenosti s přípravou urbanistických studií v ČR i v zahraničí. Společnost s původním názvem Helika své podnikání v České republice rozběhla v letech 1990−1991 a od května 2004 rozšířila své aktivity na Slovensko a otevřela pobočku v Bratislavě. V červnu 2007 se stala součástí nadnárodní skupiny Obermeyer, která patří k největším projekčním kancelářím v Evropě s celosvětovou působností.

Tlačové správy

Publikované dňa: 13. 9. 2016 11:39 OBERMEYER HELIKA

Po dvaceti letech příprav byl zahájen projekt výstavby dálničního obchvatu hlavního města Slovenské republiky Bratislavy. Funkci technického poradce při procesu výběrového řízení vykonávala skupina Obermeyer, která na základě svého vyhodnocení doporučila veřejnému zadavateli, Ministerstvu dopravy SR, nejlepšího uchazeče z pohledu technického řešení.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 7. 2016 11:40 OBERMEYER HELIKA

Na pozici ředitele divize projektového řízení a odborného poradenství jmenovala architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika Petra Špačka. Na nové pozici bude mít Petr Špaček na starosti řízení a další rozvoj celé divize. Vedle činností projektového řízení se Petr Špaček zaměří i na další posílení komplexních služeb v oblasti odborného poradenství, které Obermeyer Helika nabízí.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 7. 2016 11:05 OBERMEYER HELIKA

Jedno z nejmodernějších zdravotnických středisek v České republice, Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi, uvedlo do provozu pavilon č. 5 pro oddělení onkologie, nukleární medicíny a hemodialýzy. Nový pavilon začal několika set pacientům sloužit letos na jaře. Novostavba jednoduchého kubistického tvaru, jejíž fasáda, kombinující čiré a zelené sklo, upoutá na první pohled, je dílem architektonické, projekční a stavebně-poradenské kanceláře Obermeyer Helika.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 29. 6. 2016 14:16 OBERMEYER HELIKA

Architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika podpořila Fakultu stavební ČVUT v Praze sponzorským darem v hodnotě 100 000 Kč. Finanční částka je určená na podporu vzdělávání budoucích odborníků ve stavebnictví a na prohloubení vzájemné spolupráce mezi akademickou sférou a projekční praxí.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 6. 2016 13:59 OBERMEYER HELIKA

Přední architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika působí na českém trhu už 25 let. Tým profesionálů se za tu dobu podílel na řadě významných rezidenčních komplexů, obchodních center, kancelářských budov, ale i zdravotnických a kulturních objektů. Společnost se stala jedním z lídrů trojrozměrného projektování v 3D a modelování staveb systémem BIM a je symbolem inovativních přístupů a nejmodernějšího technologického know-how.

Zobraziť celú správu

Prílohy
OBERMEYER HELIKA

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.