SK CZ EN

JRD/JRD GROUP

http://www.jrd.cz

O společnosti JRD Development:

Společnost JRD Development, člen skupiny JRD Group, vznikla v roce 2003. Již brzy po svém založení zahájila výstavbu větších nízkoenergetických a pasivních projektů, které se do té doby nikdo nevěnoval, a zaměřila se na udržitelný rozvoj a zdravé bydlení. V současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, jež stavby za svůj architektonický a ekologický přínos získaly v mnoha renomovaných soutěžích vč. Best of Realty - Nejlepší z realit, E.ON Energy Globe Award nebo Český energetický a ekologický projekt roku.

JRD Development zrealizovala již 28 developerských projektů. V současné době má v prodejním portfoliu 6 rezidenčních projektů, administrativní budovu Viadukt Anděl a soubor pozemků Touškovský háj a řadu dalších projektů v přípravě. Mezi hlavní cíle developera patří posouvat hranice zdravého a ekologického bydlení a na trvalo se zařadit mezi tři největší pražské developery s obratem na úrovni 3 mld. Kč.

JRD Development je členem České rady pro šetrné budovy, Centra pasivního domu, Asociace developerů a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Její majitel Jan Řežáb je členem vědecké rady Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze. JRD Development se navíc věnuje šíření osvěty o významu zdravého bydlení. V loňském roce proto spustila Výzvu za zdravé bydlení pro zájemce z řad firem i jednotlivců, kteří rovněž vnímají důležitost výstavby zdravých domovů. Cílem této iniciativy je zvýšit mezi laickou i odbornou veřejností informovanost o významu zdravého mikroklimatu v interiérech a motivovat k rychlejšímu rozvoji udržitelného stavebnictví.

O skupině JRD Group:

JRD Group zastřešuje skupinu firem pod značkou JRD (JRD Development, JRD Property, JRD Energo, JRD Invest a JRD Plazma, pod kterou spadá společnost Millenium Technologies). Všechny jejich aktivity staví na jednotné filozofii, že cesta k udržitelné budoucnosti spočívá v propojení moderních technologií, čisté energie, ekologického přístupu a omezení energetické náročnosti staveb. Jednotlivé divize pokrývají široké spektrum oborů: od developmentu a nákupu či prodeje pozemků přes energetiku z obnovitelných zdrojů až po investice do výnosových nemovitostí. Z projektů moderní energetiky skupiny JRD Group stojí za zmínku portfolio fotovoltaických elektráren o výkonu 40 MWp v České republice a Maďarsku, druhý největší větrný park v České republice s instalovanou kapacitou 26 MW nebo technologie plazmového zplyňování (environmentálně šetrné zpracování odpadů s výrobou elektrické a tepelné energie).

Tlačové správy

Publikované dňa: 24. 8. 2016 9:25 JRD/JRD GROUP

Pozitivní ekonomický vývoj České republiky podnítil podle analýz realitních odborníků vzrůstající poptávku po luxusních nemovitostech. Zájemcům o kvalitní, zdravé a environmentálně šetrné bydlení z tohoto segmentu rezidenčního trhu vychází pravidelně vstříc developerská společnost JRD. Ta nedávno uvedla na trh architektonicky výrazný projekt U Pernikářky 7 v Praze 5 a zkolaudovala další dva exkluzivní rodinné domy Ametyst a Granát z komorního souboru Vily Diamantica na okraji Prokopského údolí. Celý projekt završí dokončení poslední vily Nefrit.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 8. 2016 13:45 JRD/JRD GROUP

Developerská společnost JRD právě dokončila poslední etapu projektu Park Hloubětín s 29 bytovými jednotkami. Úspěšnou kolaudací se uzavřela výstavba nejrozsáhlejšího energeticky pasivního projektu v České republice, který se skládá ze tří samostatných budov s celkem 127 zdravými, úspornými a environmentálně šetrnými byty. Park Hloubětín se těšil zájmu odborníků i širší veřejnosti už v průběhu výstavby - proto je již kompletně vyprodaný.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 6. 2016 12:26 JRD/JRD GROUP

Developerská společnost JRD se od svého vzniku již více než 10 let věnuje výstavbě výhradně energeticky úsporných bytových projektů. Vizi stavět pouze domy, které budou zdravé, úsporné a maximálně šetrné k životnímu prostředí, dal firmě její zakladatel Jan Řežáb. Dnes jde JRD ještě dál: chystá se stavět aktivní bytové domy. Jan Řežáb se nyní v duchu svého ekologického přesvědčení rozhodl vstoupit do dalšího progresivního oboru. Stává se podílníkem ve společnosti Millenium Technologies, která se zabývá plazmovým zplyňováním.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 6. 2016 11:05 JRD/JRD GROUP

V současné době rostou nároky zájemců o nové bydlení. Kromě lokality a ceny bytu je stále více zajímá také jeho kvalita, zdravé vnitřní prostředí a úspora provozních nákladů. Než přistoupí ke koupi nemovitosti, chtějí mít jistotu, že se jim daná investice vyplatí. Developerská společnost JRD jim svými environmentálně šetrnými projekty vychází vstříc. Využívá moderní technologie, minimalizuje energetickou náročnost budov a zakládá si na precizním provedení, jež ověřují nezávislí odborníci řadou speciálních měření od termovize přes Blower-Door test až po kontrolu inspektorů nemovitostí.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 6. 2016 13:38 JRD/JRD GROUP

Pro ty, kdo hledají exkluzivní nové bydlení v hlavním městě, připravuje developerská společnost JRD komorní projekt U Pernikářky 7 v klidné části Prahy 5 Na Hřebenkách. Architektonicky výrazný viladům s 10 nízkoenergetickými byty je umístěný v atraktivní vilové čtvrti. JRD plánuje zahájit výstavbu v zimě 2016 a dokončení se chystá na konec roku 2018. Projekt již má platné územní rozhodnutí.

Zobraziť celú správu

Prílohy
JRD/JRD GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.