SK CZ EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Tlačové správy

Publikované dňa: 28. 11. 2022 11:03 PASSERINVEST GROUP

Vánoce se blíží a s nimi i každoroční úvahy, jak potěšit své blízké. Pokud si chceme adventní čas vychutnat a nenechat se strhnout všudypřítomným shonem, je dobré si předem rozmyslet, co komu pořídit. Zároveň je důležité vybrat si příjemné prostředí, kde je možné ideálně vše na jednom místě vybrat a zakoupit. A právě takové nabízí pražská Brumlovka. Najdete zde mimo jiné butiky s dámskou i pánskou módou, klenotnictví, obchody se značkovým sportovním vybavením, hračkami, výtvarnými potřebami i luxusními domácími spotřebiči.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 21. 11. 2022 13:10 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group, a.s., (dále jen Passerinvest), která dlouhodobě rozvíjí lokalitu v okolí metra Roztyly, přispěla v letošním roce velkorysou částkou ve výši 1 mil. Kč na podporu kulturně společenských akcí městské části Praha 11. Akce jsou přístupné široké veřejnosti a jejich program je vždy velmi pestrý. Od koncertů různých žánrů, výstav, workshopů i programů pro děti.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 11. 2022 15:51 PASSERINVEST GROUP

Koncern PASSERINVEST, významná ryze česká developerská a investiční skupina, emitovala prostřednictvím společnosti PASSERINVEST FINANCE, a.s., dluhopisy se splatností v roce 2029 se jmenovitou hodnotou 2.000 euro v celkové jmenovité hodnotě 25 milionů euro. Dluhopisy nesou variabilní výnos navázaný na 3M EURIBOR s marží 4,50 % p.a. a jsou zajištěny ručitelským prohlášením mateřské společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. Společnost PASSERINVEST FINANCE, a.s., plánuje výtěžek emise použít k financování nových projektů skupiny, refinancování jejího zadlužení a vnitropodnikovému financování celého koncernu PASSERINVEST.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 10. 2022 8:55 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group téměř 25 let rozvíjí lokalitu Brumlovka v Praze 4, ze které se za tuto dobu stala svébytná pražská čtvrť. Zeleň, parky, relaxační zákoutí s vodou, dětská hřiště a sportoviště, přírodní povrchy na silnicích i chodnících a velkorysé střešní zahrady jsou nedílnou součástí Brumlovky. Jsou to nejen místa, kde lidé mohou trávit čas venku, zároveň to jsou místa, kde svůj „domov“ nalezlo mnoho živočišných druhů – a nyní nově i včely.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2022 9:16 PASSERINVEST GROUP

Září je na Brumlovce měsícem novinek! Místní i zaměstnanci zdejších firem se mohou těšit na nově otevřený kadeřnický salon a českou moderní restauraci. Koncem září otevře svou pobočku v budově Delta Turnovská pivnice Brumlovka, kde nabídne jak řemeslné pivo čepované přímo z tanku, tak oblíbenou tradiční českou kuchyni. V pondělí, 19. září odstartoval svůj provoz v budově Brumlovka kadeřnický salon Lady Li, který se specializuje na precizní barvení moderními technikami, zdraví vlasu a kvalitní kosmetiku. Majitelem a správcem obou objektů s novými nájemci je Koncern Passerinvest.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PASSERINVEST GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.