SK CZ EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tlačové správy

Publikované dňa: 13. 6. 2022 13:48 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group tradičně uspořádala Dětský den v parku Nové Roztyly, který se konal ve čtvrtek 26. 5. Děti se v letošním roce mohly opět radovat z nadýchané cukrové vaty, skákacího hradu, nejrůznějších her a pro malé kreativce nechybělo ani oblíbené malování na obličej. Po odpoledni nabytém zábavou následovala komentovaná prohlídka, kde se zúčastnění dozvěděli bližší informace o projektu Nové Roztyly a výhledů do budoucna. Park Nové Roztyly, který navazuje na Krčský les, společnost Passerinvest Group dlouhodobě kultivuje a doplňuje o sportovní a herní prvky nejen pro děti, ale i dospělé.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 6. 2022 13:22 PASSERINVEST GROUP

V pátek 27. května uspořádala společnost Passerinvest Group fotbalový turnaj v malé kopané FCB CUP pro firmy, které sídlí na pražské Brumlovce. V letošním ročníku mezi sebou porovnali fotbalové dovednosti hráči ze 13 firem. Nejlepší hráčské a týmové dovednosti předvedla reprezentace společnosti MONETA Money Bank a zasloužila se tak o první místo a putovní pohár. Druhé místo získala společnost UniCredit Bank a třetí místo vybojovala společnost D.A.S. Nejlepším střelcem tohoto ročníku se stal Cebotarjovs Mihails ze společnosti Alcon. Fotbalová utkání se konala na hřišti FK Slavoj Vyšehrad, kde byly přítomny i fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiáš.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 5. 2022 13:56 PASSERINVEST GROUP

V květnu si prostory pražské Brumlovky pronajali doslova hraví nájemci – KITSTORE a Mandala Montessori. Obě prodejny nabízí sortiment pro děti, který ale mnohdy zaujme i dospělé. KITSTORE zaměřený na stavebnice LEGO® zároveň slouží jako herna a zákazníci jej mohou navštívit v Budově B s vchodem z hlavní Vyskočilovy ulice. Prodejna Mandala Montessori s ručně malovanými figurkami zvířátek, je umístěna v obchodní pasáži budovy Brumlovka. Návštěvníci obou prodejen mohou očekávat kvalitní servis ochotného personálu a pestrou nabídku hraček a pomůcek, které dětem pomohou například v rozvoji jazyka, jemné motoriky, logického myšlení či matematiky. Na Mezinárodní den dětí, který se i na Brumlovce bude slavit 1. 6., si obě prodejny připravily zvýhodněné ceny hraček a stavebnic. Majitelem a správcem těchto budov je Koncern Passerinvest.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 5. 2022 7:29 PASSERINVEST GROUP

Brumlovka v září uvítá nového nájemce v budově Olivka, kde se otevře žádaná soukromá česko-anglická školka GENIUS Kindergarten. Ta bude již třetí pobočkou akreditovaných mateřských škol GENIUS s kapacitou pro 30 dětí, která mimo jiné současně provozuje i vlastní základní školu v pražské Krči nedaleko Brumlovky. Školka nabídne jedinečný vzdělávací program GENIUS Mind, který probíhá bilingvní formou v českém a anglickém jazyce. Cílem programu je rozvíjet děti s ohledem na jejich osobnost, silné a slabé stránky, a především v souladu s jejich potřebami. Zápis na školní rok 2022/2023 pro děti od dvou let již probíhá. Své sídlo školka nalezla v právě dokončovaném multifukčním objektu Olivka u Parku Brumlovka, která v lokalitě rozšíří služby pro děti. Kromě školky zde také bude otevřen unikátní model železnice zasazený do švýcarské krajiny. Majitelem a správcem budovy Olivka je Koncern Passerinvest.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 5. 2022 13:24 PASSERINVEST GROUP

Slavnostním poklepáním základního kamene dnes byla symbolicky zahájena výstavba nové administrativní budovy Roztyly Plaza. V současné době již probíhají práce na výstavbě podzemních pater s kapacitou 330 parkovacích míst pro nájemce a dalších 100 míst pro parkoviště P+R. Budova o sedmi nadzemních podlažích nabídne k pronájmu kanceláře s celkovou plochou 21 700 m² a obchodní jednotky v přízemí, které obsadí kantýna a počítá se zde i s potravinami nebo drogerií. Součástí výstavby je i úprava nejbližšího okolí – dojde k modernizaci autobusového terminálu, parkové úpravě parteru a výměně asfaltu za pražskou mozaiku umožňující zasakování vody. Projekt je navržen tak, aby uspokojil potřeby nejen nájemců budovy, ale i široké veřejnosti. Za architektonickým zpracováním budovy, která od podzimu roste přímo u stanice metra linky C – Roztyly, stojí renomované architektonické studio Aulík Fišer architekti a investorem je Koncern Passerinvest, stavbu realizuje GEMO a.s. Projekt si klade za cíl poskytnout svým nájemcům inspirativní pracovní prostředí, ve kterém je radost se setkávat. První nájemce budova přivítá na začátku roku 2024. Kompletní vizualizaci projektu, možnosti pronájmu a bližší informace o celé lokalitě je možné shlédnout na webových stránkách www.roztylyplaza.cz.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PASSERINVEST GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.