SK CZ EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tlačové správy

Publikované dňa: 2. 5. 2022 9:47 PASSERINVEST GROUP

Podnikatelka Simona Otavová a Passerinvest Group a.s. (dále jen: Passerinvest) zrealizovali off-market transakci komerční nemovitosti Čerčanská 2023/12 na Praze 4, ve které v současnosti sídlí generální ředitelství státní příspěvkové organizace Ředitelství silnic a dálnic ČR. Simona Otavová získala nemovitost do svého portfolia v roce 2018. Passerinvest a paní Otavová zrealizovali transakci prodeje 100 % obchodního podílu společnosti vlastnící předmětnou nemovitost během 2 měsíců, přičemž se dohodli, že hodnota transakce nebude zveřejněna. Passerinvest touto akvizicí rozšiřuje portfolio komerčních nemovitostí v zájmové oblasti Praha 4 a Praha 11, ve které působí jako dlouhodobý urbanistický stavitel a investor.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 4. 2022 14:04 PASSERINVEST GROUP

Ve středu 27. 4. 2022 bylo v areálu bývalých jatek Interlov oficiálně otevřeno Komunitní centrum Roztyly pro ukrajinské maminky a jejich děti. Celý projekt iniciovala společnost Passerinvest Group, která speciální modulární systém buněk zakoupila a ve spolupráci s dalšími partnery centrum postavila. Projekt vzniká ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Nadačním fondem Help Ukraine. Celková investice zařízení (zakoupení, doprava, úprava terénu v lokalitě apod.) činí více jak 8 mil. Kč.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 4. 2022 9:12 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group představila začátkem dubna novou vizuální identitu lokality Brumlovka. V návaznosti na nově zvolenou komunikační identitu došlo také k redesignu webových stránek, a především ke spuštění nové mobilní aplikace Brumlovka. Vizuálně čistá a uživatelsky přátelská mobilní aplikace nabízí ucelený přehled o všem, co lokalita nabízí široké veřejnosti. Uživatelé, kteří si aplikaci stáhnou, budou mít přístup k mapě s navigací v rámci celé Brumlovky, přehled o denním menu jednotlivých restaurací a kantýn, kalendář akcí, mapu parkovišť i dobíjecích stanic, nabídku sportovišť, parků a dětských hřišť. Přínosem je i jízdní řád všech linek MHD projíždějící místem. Součástí aplikace je také aktuální nabídka prostor k pronájmu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 14. 4. 2022 8:25 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group na pražských Roztylech, v areálu bývalých jatek Interlov, operativně vybudovala dočasné Komunitní centrum Roztyly pro maminky a děti z Ukrajiny. Ty zde naleznou vhodné zázemí pro hlídání dětí, sociální a volnočasové aktivity s možností edukace a zapojení se do sociálních a podpůrných programů. Projekt vzniká ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Nadačním fondem Help Ukraine, který bude následně tento prostor spravovat a provozovat. Celková investice zařízení z 26 modulárních buněk (zakoupení, doprava, úprava terénu v lokalitě apod.) činí více jak 8 mil. Kč. Předání do užívání Nadačnímu fondu Help Ukraine a vlastní zahájení provozu by se mělo uskutečnit do konce dubna.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 4. 2022 9:49 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group vybudovala v parku Nové Roztyly, který se nachází v sousedství brownfieldu bývalých jatek Interlov, hřiště pro ty nejmenší návštěvníky. Hřiště je vybaveno nejrůznějšími houpačkami, lanovou šplhací pyramidou, oblíbenými pružinovými houpadly a novými lavičkami. Veřejně přístupné hřiště je umístěno pod vzrostlými stromy poskytujícími příjemné zastínění. Celkové náklady na vybudování nového hřiště, které zde vzniklo během února a března dosáhly 300 000 korun.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PASSERINVEST GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.