SK CZ EN

TPA

http://www.tpa-group.cz/cs

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména v oblastech daňového poradenství, vedení účetnictví, auditu, oceňování a poradenství při akvizicích.  Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 25. 6. 2024 10:38 TPA

Zvláštní cenu TPA Gentlemanská firma roku 2024 získala v letošním 11. ročníku rodinná výrobní a stavební společnost LIKO-S, která jako první v Evropě začala vyrábět interiérové příčky. Kromě toho je lídrem na trhu v budování zelených fasád a interiérových živých stěn, na jejichž systém získala patent. Mezi její úspěšné projekty patří mimo jiné vývojové centrum LIKO-NOE, které pracuje s energiemi z přírodních zdrojů a bylo postaveno za pouhých 27 dní. Společnost LIKO-S úzce spolupracuje s městem Slavkov u Brna i celým regionem, kde sídlí. Podporuje tak například zájmové spolky, školky, školy a každoročně organizuje sbírku na finanční podporu dětského domova. Cenu předali na galavečeru CZECH TOP 100, který se konal 20.6. ve Španělském sále Pražského hradu, Jana Vítková, partner TPA, a Radek Jaroš, horolezec a člen Klubu Fair Play při českém olympijském výboru. Za společnost LIKO-S převzal ocenění Libor Musil, zakladatel a současný místopředseda představenstva.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 6. 2024 13:24 TPA

Renomovaná daňová poradenská společnost TPA ve spolupráci s personálně-poradenskou společností Kienbaum již potřetí zveřejnila studii, která zkoumá náklady na pracovní sílu ve dvanácti vybraných zemích střední a jihovýchodní Evropy. Studie s názvem „Vliv personálních nákladů na rozhodování o umístění podniku“ analyzuje čtyři skupiny zaměstnanců: manažery, vedoucí pracovníky, administrativní pracovníky a dělníky. Nejvyšší náklady na zaměstnance má Rakousko, nejnižší pak Albánie. Česká republika má druhé nejvyšší náklady na zaměstnance ve většině zmíněných skupin.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 4. 2024 11:01 TPA

Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v prvním čtvrtletí roku 2024 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 22 transakcí za zhruba 1,2 miliardy eur (30,2 miliardy Kč). Ve stejné období loni to bylo 17 transakcí za čtyři miliony eur (cca 101 milionů Kč). Za poměrně výrazným nárůstem objemu je prodej nadpolovičního podílu v plynárenské společnosti GasNet energetické společnosti ČEZ. Ten byl zároveň nejvýznamnější zveřejněnou transakcí v celém středoevropském regionu. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky a finančních služeb. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 1. 2024 10:01 TPA

Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 29 transakcí za 1,156 miliardy eur (28,6 miliardy Kč). Za stejné období loňského roku to bylo 26 transakcí za 146 milionů eur (3,6 miliardy Kč). Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí byla ve čtvrtém čtvrtletí akvizice tří společností se zaměřením na zpracování vápna. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 28. 11. 2023 9:39 TPA

Každým rokem se v rámci žebříčku Czech TOP 100 uděluje ocenění za nejlepší výroční zprávy a časopisy. Tradičně tomu bylo i v letošním roce, kdy Zvláštní cenu TPA za výroční zprávu získala nezisková organizace SOS dětské vesničky, z.s. Organizace pomáhá ohroženým dětem, kterým hrozí odebrání z péče vlastní rodiny, nebo které ve vlastní rodině zůstat nemohly a vyrůstají v rodině náhradní. Slavnostní předání ceny se uskutečnilo 23. listopadu 2023 v Schebkově paláci, kde ocenění předal Radek Stein, partner TPA.

Zobraziť celú správu

Prílohy
TPA

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.