SK CZ EN

BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

http://www.boltonczechia.cz

http://www.riomare.cz
http://www.borotalco.cz

Společnost Bolton Czechia je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare.

Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Valfrutta, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti, japonské sójové omáčky Kikkoman a nově také italská značka kosmetiky Borotalco.

RIO MARE
Maso tuňáka Rio Mare vyniká svou jemností a kompaktností. Tuňákové steaky jsou připraveny zcela bez konzervačních látek či dochucovadel. Díky vaření v páře zůstává maso jemné a lahodné, přidáním olivového oleje se špetkou mořské soli si udržuje ty nejlepší možné chuťové vlastnosti. Maso tuňáka je bohaté na bílkoviny, jež jsou velice důležité pro stavbu svalové tkáně a představují nezbytnou složku kompletní, lehké a vyvážené stravy. Tuňákové maso obsahuje důležité vitamíny A, B2, B12, a v potravinách vzácný vitamin D a vitamin B3 (PP). Tuňák je zvláště vhodný pro malé děti a seniory.

BOROTALCO
Tradiní italská značka Borotalco si získala obdiv a uznání již před více než sto lety. Kromě Itálie jsou výrobky Borotalco oblíbené také v Rakousku, Švýcarsku nebo Slovinsku. Deodorant Borotalco Original s unikátní přírodní složkou Microtalcum účinně pohlcuje pot, reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou. Deodoranty navíc provoní pokožku nezaměnitelnou vůní klasického tělového pudru. Řadu Borotalco Original doplňují na českém trhu deodoranty Borotalco Invisible, sprchové gely Borotalco Original a Fresh a tělový pudr Borotalco Talcum.

Tlačové správy

Publikované dňa: 25. 5. 2017 12:10 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Kuchařské gastroshow, netradiční zážitková gastronomie a ochutnávky delikates z celého světa zavítají o víkendu do Liberce na Bosch Fresh Festival 2017. Pravou italskou chuť v rámci kulinářských show a workshopů představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Součástí akce bude také hlasování o nejlepší severočeskou restauraci. Gastronomický Bosch Fresh Festival se uskuteční v parku u bazénu v Liberci v sobotu 27. a v neděli 28. května.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 10. 4. 2017 13:22 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Rio Mare přináší na český trh grilované filety z makrely, která patří mezi nejchutnější a nejvýživnější druhy ryb. Jedinečné chuťové i výživové vlastnosti makrely obohatí zdravý jídelníček ve dvou variantách. Rio Mare grilované filety z makrely v extra panenském olivovém oleji a Rio Mare grilované filety z makrely s barbecue omáčkou jsou připravené charakteristickým italským způsobem. Novinka je k dostání ve 120g balení za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 9. 12. 2016 14:31 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Letošní 4. ročník gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare vyhrál Dominik Nedoma ze Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, Litoměřice. Za prvenství v celostátní soutěži získal cenu v hodnotě 7 000 Kč. Do živého finále v Praze postoupilo 15 nejlepších mladých kuchařek a kuchařů. Úkolem soutěžících byla příprava originální svačiny za použití tuňáka Rio Mare.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 26. 10. 2016 14:26 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Rekordní počet 37 středních škol se letos účastní 4. ročníku gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Studenti středních škol se zaměřením na gastronomii budou soutěžit o ceny v hodnotě 20 000 Kč a výrobky Rio Mare. Do odborné poroty usednou Mistr kuchař Vladimír Picka a šéfkuchař Jiří Král. Finále celostátní soutěže proběhne v Praze, moderovat ho bude opět Markéta Hrubešová.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 31. 8. 2016 14:22 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Nové kuřecí saláty přicházejí. Kvalita Rio Mare zůstává. Vyzkoušejte výběrová kuřecí prsíčka s vytříbenou zeleninou a typickými středomořskými ingrediencemi. Rio Mare kuřecí saláty jsou vždy připravené k servírování. Zvládnete s nimi hravě studený oběd i teplou večeři. Vyberte si ze tří příchutí Rio Mare kuřecí salát se zeleninou, Rio Mare kuřecí salát sladkokyselý nebo Rio Mare kuřecí salát pikantní.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.