SK CZ EN

SKLENĚNÁ ŽEHLIČKA REDEFINE JE ORIGINÁLNÍM DÁRKEM DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI

Publikované dňa: 24. 10. 2017 10:13 MORPHY RICHARDS

Vánoční svátky jsou již skoro za dveřmi a tak přibývá starostí s výběrem toho pravého překvapení pod stromeček. Žádnou ženu neurazí dárek, který krásně vypadá a ulehčí jí a zpříjemní domácí práce. Například žehlení patří mezi nejvíce neoblíbené, avšak nutné činnosti, bez které se žádný šatník neobejde.

Pokud si lámete hlavu nad výběrem té správné žehličky, máme pro vás zaručený tip. Velmi praktickou skleněnou žehličku s originálním designem z dílny britského výrobce Morphy Richards. Redefine skleněná žehlička je vyrobena z odolného materiálu, vypouští jemnou mlhu, která dokáže působit až do hloubky vláken a lehce tak odstraňuje záhyby. Při tom spotřebovává o 80 % méně vody než většina parních žehliček.

Redefine skleněná žehlička od Morphy Richards je vybavena patentovanými technologiemi skleněné žehlící plochy ThermoGlass a rozprašovačem mlhy tak, aby bylo docíleno šetrného přístupu i dokonalého účinku při žehlení. Žehlička je navíc velice tichá a úsporná, spotřebuje totiž o 75 % méně energie. Je vybavena i LED osvětlením žehlící plochy, vestavěným vodním filtrem, systémem proti vodnímu kameni a automatickým vypínáním. Vyjímatelný zásobník na vodu s objemem 600 ml má navíc protiskluzovou úpravu.

Více informací naleznete na www.morphyrichards.cz

Značka Morphy Richards:

Morphy Richards je anglická značka malých domácích elektrospotřebičů, která se může pochlubit bohatou historií výroby svých inovovaných produktů. Založili ji Donal Morphy a Charles Richards v roce 1936. Za tu dobu se stala značka známou téměř po celém světě. V Anglii pokrývá přibližně 90 % domácností, v Evropě její podíl na trhu činí více jak 25 % a své zastoupení má i v Kanadě, Austrálii, Rusku a jižní Africe. Morphy Richards se stal žádanou značkou, která díky svým nejvyšším výrobním standardům nabízí stylový inovační design, kvalitu i spolehlivost a zároveň se jí daří naplňovat hlavní motto společnosti „Smart ideas for your home". Více informací na http://www.morphyrichards.cz

O společnosti Solight Holding, s.r.o.:
Solight Holding, s.r.o. je česká společnost specializující se od roku 2009 na dovoz zboží a jeho distribuci do obchodní sítě velkoobchodů i maloobchodů. Ve svém portfoliu značek nabízí pro Českou republiku i Slovensko renomované značky jako jsou Case Logic, Bandridge, Skross, Clingo, JCB, Thule, Fujitsu, Dyson, od července tohoto roku značku Morphy Richards a mnohé další. Důležitou součást produktového portfolia tvoří vlastní značka Solight, skýtající více jak 1 000 produktů různých kategorií. Podrobné informace o produktech a zastoupení společnosti naleznete na stránkách www.solight.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Daniel Sommer
Account Executive
Tel.: +420 222 927 107
Gsm : +420 778 543 041
e-mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Morphy Richards Redefine (1).jpg
Žehlička Morphy Richards Redefine
Morphy Richards Redefine (2).jpg
Žehlička Morphy Richards Redefine
Morphy Richards Redefine (3).jpg
Žehlička Morphy Richards Redefine
Morphy Richards Redefine (4).jpg
Žehlička Morphy Richards Redefine
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.