SK CZ EN

NOVÉ BEZDRÁTOVÉ VYSAVAČE JSOU IDEÁLNÍM DÁRKEM DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI

Publikované dňa: 9. 11. 2017 11:24 MORPHY RICHARDS

Anglická značka Morphy Richards uvádí na trh dva nové bezdrátové vysavače Supervac Deluxe a Supervac Sleek Pro. Tito dva perfektní pomocníci pro každodenní vysávání poskytují dlouhou výdrž, skvělý výkon, snadné ovládání, rychlé nabíjení a tři nastavení výkonu - včetně turbo režimu.

Vánoční období se blíží a nastává pomyslný shon za vánočními dárky. Lámete si každý rok hlavu tím, co koupit? Pořiďte si jednoho z praktických pomocníků do domácnosti.

Bezdrátové vysavače Supervac Deluxe a Supervac Sleek Pro od Morphy Richards jsou vhodné pro všechny typy podlah a poradí si i s těmi nejhoršími nečistotami. Oba výrobky nabízí tři nastavení výkonu - včetně turbo režimu. Jejich největší výhodou je absence kabelu, který uživatele často omezuje v pohybu a brání v pohodlném vysávání. Výdrž těchto přístrojů na jedno nabití je 60 minut. Přehledný indikátor baterie vždy upozorní, kdy je nutné domácího pomocníka znovu nabít. Plné kapacity baterie dosáhnete za čtyři hodiny. Mezi příslušenstvím je dodáván štěrbinový nástavec, nástavec na čalounění a prachové kartáče. Takže lehce vysajete různé povrchy a snadno se zbavíte prachu. Oba vysavače lze rovněž velmi snadno změnit na malý ruční vysavač, který lze využít prakticky kdekoliv. Nabíjecí stanice je zároveň držákem na stěnu, takže přístroj je neustále připraven k použití.

Vysavače Supervac Deluxe a Supervac Sleek Pro od Morphy Richards obsahují 32,4V baterie s maximální výdrží 60 minut. Nádoba pojme 0,5 l nečistot a výkon motoru je 110 W. Díky tomu, že vysavače váží pouze 4,3 kg, bez větší námahy uklidíte celý dům. Dlouhý nástavec umožňuje vysávat na nepřístupných místech, jako například u stropu. Vysavač Supervac Deluxe má navíc rukojeť s ohebným kloubem, pomocí níž, lze snadno vysávat pod nábytkem či na jiných méně dostupných místech.

Více informací naleznete na www.morphyrichards.cz

Značka Morphy Richards
Morphy Richards je anglická značka malých domácích elektrospotřebičů, která se může pochlubit bohatou historií výroby svých inovovaných produktů. Založili ji Donal Morphy a Charles Richards v roce 1936. Za tu dobu se stala značka známou téměř po celém světě. V Anglii pokrývá přibližně 90 % domácností, v Evropě její podíl na trhu činí více jak 25 % a své zastoupení má i v Kanadě, Austrálii, Rusku a jižní Africe. Morphy Richards se stal žádanou značkou, která díky svým nejvyšším výrobním standardům nabízí stylový inovační design, kvalitu i spolehlivost a zároveň se jí daří naplňovat hlavní motto společnosti „Smart ideas for your home". Více informací na http://www.morphyrichards.cz

O společnosti Solight Holding, s.r.o.
Solight Holding, s.r.o. je česká společnost specializující se od roku 2009 na dovoz zboží a jeho distribuci do obchodní sítě velkoobchodů i maloobchodů. Ve svém portfoliu značek nabízí pro Českou republiku i Slovensko renomované značky jako jsou Case Logic, Bandridge, Skross, Clingo, JCB, Thule, Fujitsu, Dyson, od července tohoto roku značku Morphy Richards a mnohé další. Důležitou součást produktového portfolia tvoří vlastní značka Solight, skýtající více jak 1 000 produktů různých kategorií. Podrobné informace o produktech a zastoupení společnosti naleznete na stránkách www.solight.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications a.s.
Daniel Sommer
Ostrovní 30, 110 00 Praha 1
mobil.: +420 778 543 041
E- mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Morphy Richards - Supervac Deluxe s kloubem.jpg
Morphy Richards - Supervac Deluxe s kloubem
Morphy Richards - Supervac Deluxe.jpg
Morphy Richards - Supervac Deluxe
Morphy Richards - Supervac Sleek Pro v dobíjecí stanici.jpg
Morphy Richards - Supervac Sleek Pro v dobíjecí stanici
Morphy Richards - Supervac Sleek Pro.jpg
Morphy Richards - Supervac Sleek Pro
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.