SK CZ EN

VZTYČENÍ PRVNÍHO SLOUPU SYMBOLICKY ODSTARTOVALO VÝSTAVBU PROJEKTU LiNK HRADEC KRÁLOVÉ

Publikované dňa: 25. 4. 2018 12:31 LINKCITY

Developer Linkcity oficiálně zahájil výstavbu logistického parku LiNK Hradec Králové v industriální zóně Pouchov. Slavnostní akce u příležitosti vztyčení prvního sloupu nosné prefabrikované konstrukce se zúčastnilo na padesát hostů a členů realizačních týmů. Chybět nemohl David Labardin (generální ředitel společnosti Linkcity), Pavel Chalupa (člen představenstva a výrobní ředitel společnosti VCES jako generálního dodavatele) a také zástupci budoucích nájemců – společností Dachser a Gebrüder Weiss. Projekt je prvním z trojice aktuálně připravovaných logistických areálů, které Linkcity pod novou značkou LiNK Logistic Industry realizuje v České republice a na Slovensku.

LiNK Hradec Králové je navržen ve vysokém stupni zelené certifikace BREEAM a s využitím moderní technologie BIM. Použitá technologická řešení umožňují nejen snižovat provozní náklady na údržbu a správu nemovitosti, ale zároveň zlepšovat kvalitu pracovního prostředí pro zaměstnance ve skladech i administrativě. Jde mj. o dostatek denního světla, výhledy do zeleně, LED osvětlení apod. Před areálem bude vybudována autobusová zastávka pro zaměstnance.

Plánovaný termín dokončení parku s aktuální obsazeností 90 % je letos v září. Kromě Hradce Králově Linkcity dále postaví areály v Olomouci a slovenské Nitře s dohromady více než 180 000 m2 pronajímatelných ploch.

www.linkcity.cz
www.linkparks.com

Linkcity Czech Republic a. s. je členem stavebního koncernu VCES a.s. a mezinárodní developerské sítě Linkcity, která patří do skupiny Bouygues [čti Bujk]. Linkcity se zaměřuje na projektování, výstavbu, financování a údržbu komerčních nemovitostí v 9 zemích západní a střední Evropy včetně České republiky a Slovenska. Využívá přitom pevného zázemí globální společnosti, které kombinuje s výbornou znalostí lokálních trhů. V oblasti rezidenční výstavby v České republice dosud realizovala více než 1 000 nových bytů v projektech, jako je například Rezidence Chrudimpark, Oáza Michle, Top House Wellnerova v Olomouci nebo Bytový dům Harfa v Praze. V současnosti společnost rozšiřuje své developerské aktivity o průmyslové a logistické projekty. V nejbližších letech vznikne pod značkou LiNK Logistic Industry v České republice a na Slovensku více než 180 000 m2 průmyslových a logistických nemovitostí v blízkosti velkých měst - Hradec Králové, Olomouc a Nitra - s využitím inovativních nástrojů a moderních řešení v souladu se současným trendem automatizace a udržitelné výstavby. Další stovky tisíc metrů čtverečních průmyslových a logistických nemovitostí budou následovat.

Aktuality ze světa Linkcity Czech Republic naleznete na sociální síti LinkedIn.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.

Denisa Kolaříková
Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
LiNK HK_vztyceni_1.sloupu.JPG
Vztyčení prvního sloupu symbolicky odstartovalo výstavbu logistického parku LiNK Hradec Králové. Druhý zleva generální ředitel developerské společnosti Linkcity Czech Republic David Labardin.
LiNK_Hradec_Kralove_vizu (1).JPG
Vizualizace projektu LiNK Hradec Králové
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.