SK CZ EN

SKUPINA T.E PERSONÁLNĚ POSILUJE. OBSADILA VEDOUCÍ POZICE TÝMU OBCHODU A DEVELOPMENTU

Publikované dňa: 10. 7. 2018 12:32 Realism (dříve T.E)

Developerská a stavební skupina T.E rozšířila své řady o nové zaměstnance. Obsadila vedoucí pozice obchodního oddělení a developmentu. S ohledem k chystaným projektům plánuje do konce letošního roku posílit i další týmy od finančního po právní, zaměří se i na svou stavební divizi.

V souladu s rozvojem společnosti a počtem zahájených i připravovaných projektů roste skupina T.E také personálně. Na pozici vedoucího pro development přijala Jiřího Hovorku a novým vedoucím obchodního oddělení se stal Marek Makový. Oba zužitkují své dlouholeté zkušenosti z oblasti realit a bytové výstavby.

Jiří Hovorka se stal novým vedoucím pro development. Na starosti má zejména management přípravy rezidenčních i polyfunkčních projektů, plánování, spolupráci s architekty či komunikaci s úřady místní samosprávy a státní správy. Do skupiny T.E přichází z firmy DBD Group Development, kde mimo jiné získal zkušenosti s rezidenčním trhem a přípravou projektů ve Spojených státech. Na nové pozici využije i manažerské schopnosti ze svého dlouholetého působení na vedoucích postech ve společnosti Vodafone. Jiří Hovorka absolvoval University of Northern Virginia v USA, kde získal titul MBA.

Pozici vedoucího obchodního oddělení skupiny T.E nově zastává Marek Makový. Mezi jeho hlavní úkoly patří příprava prodejní strategie jednotlivých projektů, řízení a rozvoj obchodního týmu, komunikace s klíčovými zákazníky a v neposlední řadě také vyhledávání obchodních příležitostí. Na novém postu tak zúročí své dlouholeté manažerské zkušenosti z řady developerských společností působících na českém trhu, jako je například Crestyl Real Estate, Moravská stavební či Central Group. Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze.

Kromě těchto dvou pozic skupina T.E vloni obsadila další tři posty a společnost tak významně posiluje. Do konce letošního roku navíc plánuje rozšířit svůj tým o nové vedoucí projektů a o kolegy v právním, finančním, obchodním i marketingovém oddělení. Chystá se také přijmout ředitele své sesterské společnosti T.E Construction Management (T.E.C.M), která je generálním dodavatelem všech staveb pod značkou T.E.

POZNÁMKA PRO EDITORY

Developerská a stavební skupina T.E se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí s důrazem na kvalitu použitých materiálů a jedinečnost zpracování. Vznikla v roce 2014, za jejími hlavními představiteli však stojí mnohaleté zkušenosti s výstavbou nejen v České republice, ale i v zahraničí. Skupina T.E zastřešuje řadu dalších firem specializujících se na jednotlivé developerské aktivity.

Aktuálně má český developer ve výstavbě pět rezidenčních projektů: Barrandovská zahrada, Truhlárna, Sakura, Milhouse a nejnovější Bleriot. Projekt Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad a byl nominován i na Projekt budoucnosti v rámci světové prestižní architektonické soutěže WAN Awards. Zařadil se i na shortlist 16 nejlepších projektů světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. V přípravě má nyní skupina T.E několik dalších projektů a pracuje na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu pak plánuje rozšíření do dalších segmentů developmentu a expanzi do zahraničí.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Tel.: +420 731 613 618
E-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

skupina T.E
Adéla Vaverová
Tel.: +420 721 522 216
E-mail: adela.vaverova@t-e.cz
www.t-e.cz

Prílohy

Obrázky
T.E_Jiri Hovorka_vedouci pro development.JPG
T.E_Jiri Hovorka_vedouci pro development.JPG
T.E_Marek Makovy_vedouci obchodniho oddeleni.JPG
T.E_Marek Makovy_vedouci obchodniho oddeleni.JPG
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.