SK CZ EN

PARTNER DEVELOPERSKÉ SKUPINY T.E DOPLNÍ PŘEDSTAVENSTVO NEWYORSKÉ NADACE KNIHOVNY VÁCLAVA HAVLA

Publikované dňa: 17. 7. 2018 11:05 Realism (dříve T.E)

Partner skupiny T.E Martin Hubinger se stal členem představenstva prestižní Nadace Knihovny Václava Havla v New Yorku. V neziskové organizaci založené v roce 2012 s cílem šířit odkaz Václava Havla má na starosti oblast strategických partnerství.

Partner developerské a stavební skupiny T.E Martin Hubinger se stal členem představenstva Nadace Knihovny Václava Havla v New Yorku. Připojil se tak k dalším dvěma Čechům, diplomatům Martinu Paloušovi a Michaelu Žantovskému, kteří v patnáctičlenném výkonném sboru také zasedají. Martin Hubinger je zodpovědný za oblast strategických partnerství, v níž využije své zkušenosti z podnikání i z předchozí kariéry českého diplomata.

„Hodnoty, jež nadace prosazuje, jsou mi vlastní a odpovídají mojí společenské a politické filozofii. Odkaz Václava Havla navíc dle mého názoru patří mezi to nejlepší, co jsme doposud světu dali. Myslím, že při pohledu kolem nás je zřejmé, že podpora svobodných myšlenek má stejnou relevanci nyní, jako před sto lety," uvádí Martin Hubinger, jenž se ze své pozice bude věnovat mimo jiné navazování systematické spolupráce s novými subjekty.

Nadace Knihovny Václava Havla sídlí společně s Generálním konzulátem ČR a Českým centrem v České národní budově na Manhattanu. V rámci mezinárodního poradního sboru jí předsedají Madeleine Albright, Laura Bush a Dagmar Havlová. Její činnost podporuje mimo jiné řada významných amerických politiků sdílejících názory Václava Havla a oceňujících jeho aktivity v oblasti lidských práv a boje za svobodu a demokracii. Na počest 25. výročí od tzv. sametové revoluce se nadace významně zasadila o umístění busty Václava Havla v sídle amerického kongresu. Do roku 2026 také plánuje v New Yorku založit Muzeum svobody.

Martin Hubinger vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Vedle advokátní praxe v českých pobočkách renomovaných londýnských a newyorských kanceláří pracoval i na Ministerstvu zahraničních věcí. Bezprostředně před založením T.E působil jako zástupce velvyslance v Malajsii.

http://www.vhlf.org/


POZNÁMKA PRO EDITORY

Developerská a stavební skupina T.E se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí s důrazem na kvalitu použitých materiálů a jedinečnost zpracování. Vznikla v roce 2014, za jejími hlavními představiteli však stojí mnohaleté zkušenosti s výstavbou nejen v České republice, ale i v zahraničí. Skupina T.E zastřešuje řadu dalších firem specializujících se na jednotlivé developerské aktivity.

Aktuálně má český developer ve výstavbě pět rezidenčních projektů: Barrandovská zahrada, Truhlárna, Sakura, Milhouse a nejnovější Bleriot. Projekt Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad a byl nominován i na Projekt budoucnosti v rámci světové prestižní architektonické soutěže WAN Awards. Zařadil se i na shortlist 16 nejlepších projektů světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. V přípravě má nyní skupina T.E několik dalších projektů a pracuje na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu pak plánuje rozšíření do dalších segmentů developmentu a expanzi do zahraničí.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Tel.: +420 731 613 618
E-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

skupina T.E
Adéla Vaverová
Tel.: +420 721 522 216
E-mail: adela.vaverova@t-e.cz
www.t-e.cz

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.