SK CZ EN

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO SOUTĚŽE CBRE ZASEDAČKA ROKU SE BLÍŽÍ. FIRMY SE MOHOU HLÁSIT NEJPOZDĚJI DO 21. ŘÍJNA

Publikované dňa: 26. 9. 2018 13:41 ČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVY

Renomovaná soutěž CBRE Zasedačka roku letos opět hledá ty nejzdařilejší firemní prostory a mezi nimi i nejlepší Zdravou kancelář. Porota složená z odborníků České rady pro šetrné budovy bude již po čtvrté v řadě navštěvovat a hodnotit zajímavě řešené a inspirativní kancelářské prostory, které mají pozitivní vliv na zdraví a duševní pohodu svých uživatelů. Ambasadorem právě této soutěžní kategorie se nově stal předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Firmy, které chtějí o prestižní titul Zdravá kancelář 2018 bojovat, se mohou přihlásit ještě nyní – nejpozději však do 21. října.

Novinkou letošního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku je nový člen hlavní poroty a současně ambasador kategorie Zdravá kancelář, kterým se stal předseda Českého olympijského výboru a člen Mezinárodního olympijského výboru Jiří Kejval. Zapálený sportovec a vyznavač zdravého životního stylu tak příhodně spojil své jméno právě s otázkou zdravého vnitřního prostředí. „Jsem rád, že mohu podpořit soutěž, která oceňuje kancelářské prostory, kde na své zaměstnance myslí. Vytvořit pracovní prostor, kam budou lidé rádi chodit, bude jim tam dobře a bude je inspirovat. To by měl být podle mne cíl všech zaměstnavatelů," vysvětluje Jiří Kejval.

Kanceláře se v posledních letech významným způsobem proměňují, o čemž svědčí i zájem firem se soutěže CBRE Zasedačka roku a kategorie Zdravá kancelář účastnit. „S každým dalším rokem je více patrné, že začíná být kladen stále větší důraz na člověka a jeho pohodlí uvnitř budov. Firmy si totiž začínají postupně uvědomovat, že investice do kvalitního prostředí je rozhodnutím správným směrem, které se jim rychle vrátí. Příjemné a komfortní pracovní zázemí je obzvlášť v situaci extrémně nízké nezaměstnanosti a nedostatku kvalitních pracovních sil vyhledávaným zaměstnaneckým benefitem a také konkurenční výhodou řady společností. Tento vývoj je pro nás jako hodnotitele kategorie Zdravá kancelář velmi pozitivní a těšíme se na nové kvalitní projekty, které se do soutěže přihlásí," uvádí výkonná ředitelka České rady pro šetrné budovy Simona Kalvoda.

Do soutěže se mohou firmy hlásit pomocí registračního formuláře na www.zasedackaroku.cz, a to nejpozději do 21. října. Odborníci České rady pro šetrné budovy zajistí komplexní hodnocení kvality vnitřního prostředí, který se svou propracovaností blíží systému udělování certifikací budov. Prostřednictvím tohoto auditu, zaměřeného na kvalitu vzduchu, osvětlení, akustiku, ergonomické řešení i charakter lokality, je odborná porota schopná poskytnout firmám detailní zpětnou vazbu a současně navrhnout možná zlepšení kanceláří. Finalisté soutěže CBRE Zasedačka roku budou oznámeni v prosinci a slavnostní vyhlášení vítězů následně proběhne v únoru 2019.

Poznámka pro editory:
Česká rada pro šetrné budovy (CZGBC) spojuje společnosti a organizace napříč oborem šetrného stavebnictví: od projektantů, architektů přes dodavatele materiálů a technologií až po stavební firmy a developery. Její misí je podněcovat tuzemský trh k přeměně způsobů, jakými se navrhují, staví, rekonstruují a provozují budovy a urbanistické celky. Cílem je vytvořit zdravé, prosperující, ekologické a společensky ohleduplné prostředí, zvyšující kvalitu života. Rada má v současné době více než 70 členů.

O soutěži CBRE Zasedačka roku 2018
Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže Zasedačka roku 2018 včetně kategorie Zdravá kancelář je realitní poradenská společnost CBRE, s.r.o. Soutěž si klade za cíl ukázat nejzajímavější pracovní prostředí firem v České republice. Zároveň chce představit filosofii a hodnoty společností, které se snaží o vytváření inspirativního a kreativního pracovního prostředí. Soutěží se v celkem devíti kategoriích. Čtyři z nich jsou hodnoceny odbornou porotou (Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář), čtyři spadají do hodnocení zastřešeného odbornými garanty (Zdravá kancelář pod patronátem CZGBC, Kanceláře pro budoucí výzvy zaštiťované společností Skanska, Chytrá spolupráce pod taktovkou firmy Spaceti a Architektonický návrh pod hlavičkou Katedry architektury ČVUT). Poslední z kategorií je Hlasování veřejnosti. Do soutěže se můžete přihlásit na http://registrace.zasedackaroku.cz/.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Tel.: +420 731 613 618
E-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz

Kateřina Krbcová Lanková
Tel.: +420 775 899 353
E-mail: katerina.lankova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
CZGBC_CBRE Zasedacka roku_Zdrava kancelar_lonsky vitez_SCS Software.jpg
CZGBC_CBRE Zasedacka roku_Zdrava kancelar_lonsky vitez_SCS Software.jpg
CZGBC_CBRE Zasedacka roku_Zdrava kancelar_porota.jpg
CZGBC_CBRE Zasedacka roku_Zdrava kancelar_porota.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.