SK CZ EN

Vkročte do odlehčeného světa barev

Publikované dňa: 14. 1. 2019 14:15 Schwarzkopf Professional

Existují krásné barvy, které nezatěžují vlasy? Zkrepatělý účes, který postrádá lehkost a žízní po obnově? Počasí, stres a znečištěné prostředí? Jak se vyhnout těmto negativním faktorům, které ničí vlasy? Správně zvolit tu nejšetrnější barvu pro bohatý účes není lehké. Schwarzkopf Professional vyvinul nový druh barev IGORA VIBRANCE. Je to jedinečné řešení k udržení zářivé a dlouhotrvající barvy. Tento typ barvy na vlasy také unikátně pečuje o zdraví vlasů.

Více než 50 let je prémiová značka IGORA na vrcholu svého oboru a určuje nové standardy ve svém odvětví. Nyní představuje inovaci v demi-permanentních barvách na vlasy - a to novinku IGORA VIBRANCE.

Ženy si přejí adekvátní péči - krásnou vizáž svých účesů a zároveň zdravé vlasy. Od svých kadeřníků si přejí stejné účesy, které vidí na sociálních sítích, u blogerek nebo v časopisech. Výživnou péči i dlouhotrvající zářivou barvu. Jak sloučit neslučitelné? S tím přišla právě nová IGORA VIBRANCE.

Klienti mohou od IGORY VIBRANCE očekávat VÍCE a také kadeřníkům nabídne VÍCE

VÍCE výkonu - až o 100 % více lesku, INSTAShine (v porovnání s neošetřenými vlasy) a zvýšenou ochranu pro vlasy. To vše díky novému komplexu Moister Protecting. Tato technologie se dokonale postará o vyváženou ochranu proti oslabení a následnému lámání vlasů. Složení je bez alkoholu, a navíc je obohacené o vitamíny B3 a B5, které chrání a vyplňují povrch vlasu. Díky tomuto unikátnímu složení účes získá nekonečný lesk.

VÍCE komfortu - nové tekuté složení s míchacím poměrem 1 : 1 umožňuje jednodušší přípravu, rychlejší míchání a efektivnější aplikaci.

VÍCE všestrannosti - tekutá demi-permanentní barva vám vždy umožní vybrat si buď gelovou, nebo krémovou konzistenci, a to hlavně díky rychlé aplikaci s gelem nebo přesnější aplikaci díky krému.

VÍCE možností - každý nový rok přichází s bohatými možnostmi, stejně tak i Schwarzkopf Professional se svými odstíny, nyní je k dostání kompletní řada demi-permanentních barvicích služeb s 68 odstíny, které perfektně ladí k odstínům permanentních barev IGORA ROYAL. Systém duální aplikace IGORA ROYAL zajistí dokonale vyrovnanou barvu a harmonicky sladí barevné výsledky.


Barvy Igora Vibrance nabízí celou řadu nových demi-permanentních odstínů. Nejmodernější hydratační demi-permanentní barvy zvládnou doslova zázraky. Tato barva vyčerpané vlasy vyživí a ochrání. Tento způsob je vhodný při dobarvování. Pro dokonale sladěné tóny odrostů až po konečky je vhodné použít kombinaci IGORA ROYAL a IGORA VIBRANCE pro osvěžení vybledlých délek a konečků.

Duo - IG Activator Gel a Activator Lotion

IGORA VIBRANCE Activator Gel obsahuje gelující činitel, který vytváří jedinečnou konzistenci gelu - ideální pro aplikaci v lahvičce a rychlé služby během vymývání.


IGORA VIBRANCE Activator Lotion obsahuje speciální činidlo, které dodá tekuté barvě krémovitou konzistenci - ideální pro rychlejší aplikaci a jednoduché použití.

Nová tekutá receptura umožňuje rychlejší namíchání a efektivnější použití. Pro dokonale přesnou a rychlou aplikaci přípravku je vyvinut i široký štětec. Pro ještě více úspory času je vhodná aplikační lahev, kterou je doporučeno používat s Aktivačním gelem.

A pokud chtějí klienti vyzkoušet nový svěží vzhled bez trvalého závazku, nabízí IGORA VIBRANCE ještě VÍCE obchodních příležitostí díky na míru šitým službám:

BREAK THE BRASS - neutralizační barva tón v tónu pro blond dokonalost
PAINT ME PASTEL - pastelové tónování blond vlasů pro hravý výsledek
RUNWAY REBEL - krásné a odvážné moderní odstíny pro vzhled, za kterým se každý otočí
GLOSS BOSS - zářivá balayage s výjimečným leskem
TEMPTING TONES - rozprostřené zářivé barvy pro nepřehlédnutelný šmrnc
ONE TWO GORGEOUS - kompletní oživení barvy s neodolatelným leskem

„Nová vibrance je nejkrásnější demi-permanentní vlasovou barvou. Nové konzistence se velmi snadno míchají a aplikují a výsledky barvení jsou jednoduše ohromující," uvádí světově uznávaná školitelka a koloristka Lesley Jennison.

Systém duální aplikace IGORA ROYAL zajistí dokonale vyrovnanou barvu a harmonicky sladí barevné výsledky.

IGORA VIBRANCE CLEAR 0-00 je naopak nepigmentovaná receptura, kterou lze použít jako samostatný rozjasňující přípravek nebo k rozředění odstínů IGORA VIBRANCE pro vytvoření pastelových tónů.

Tyto pokročilé demi-permanentní barvy nabízí více výkonu, pohodlí i všestrannosti. Nové tekuté složení s mixovacím poměrem 1 : 1 umožní snadnou přípravu a efektivnější aplikaci. Nabízí také extra péči při barvicím procesu, po které vaše vlasy získají oslnivý lesk.

Henkel působí celosvětově se svým vyváženým a rozmanitým portfoliem. Společnost drží přední pozice ve svých třech oblastech působnosti jak v průmyslu, tak v maloobchodu díky silným značkám, inovacím a technologiím. Henkel Adhesive Technologies je globálním vedoucím na trhu adheziv - napříč všemi průmyslovými segmenty po celém světě. V oblastech Laundry & Home Care (prádlo a péče o domácnost) a Beauty Care (péče o krásu) drží Henkel vedoucí pozice na mnoha trzích a v mnoha kategoriích po celém světě. Společnost Henkel, založená v roce 1876, má za sebou více než 140 let úspěchu. V roce 2017 vykázala společnost Henkel obrat přes 20 miliard eur a čistý provozní zisk okolo 3,5 miliardy eur. Kombinovaný obrat tří hlavních značek jednotlivých obchodních segmentů - Loctite, Schwarzkopf a Persil - dosáhl výše 6,4 miliardy eur. Společnost Henkel zaměstnává po celém světě více než 53 000 lidí - zapálený a velice různorodý tým, spojený silnou podnikovou kulturou, společným cílem udržitelné hodnoty a sdílenými hodnotami. Coby uznávaný vůdce v oblasti udržitelnosti zastává Henkel přední pozice v mnoha mezinárodních indexech a žebříčcích. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.


Další informace naleznete na www.schwarzkopfpro.com a www.henkel.com/press

Kontakt
Schwarzkopf Professional

Public Relations
Mandy Doherr
Phone: +49 (0)40 - 88 24 22-88
Fax: +49 (0)40 - 88 24 23-29
E-mail: mandy.doherr@henkel.com
Henkel AG & Co. KGaA

Prílohy

Obrázky
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0001_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0001_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0018_1_1_9_6Vol_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0018_1_1_9_6Vol_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOXES_0009_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOXES_0009_1_HR.JPEG
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.