SK CZ EN

SVĚTOVÁ MODELKA PAVLÍNA NĚMCOVÁ JAKO NOVÁ AMBASADORKA VLASOVÉ KOSMETIKY SCHWARZKOPF PROFESSIONAL!

Publikované dňa: 11. 2. 2019 10:00 Schwarzkopf Professional

Topmodelka, herečka a designérka šperků Pavlína Němcová. Úspěšná žena, která je na očích všech a musí o sebe a své vlasy pečovat zejména kvůli své profesi možná více než ostatní ženy. Každodenní stylingy a barvení se na kvalitě vlasů modelek časem projeví, a proto i péče o ně musí být důsledná a precizní. To byl i jeden z kroků k tomu, proč se nechat hýčkat s profesionální vlasovou kosmetikou, a stát se tak sympatizantkou značky Schwarzkopf Professional. Topmodelka tím tak prohloubila předešlou úspěšnou spolupráci, kterou se značkou zahájila již v loňském roce.

Profesionální modeling se podle Pavlíny Němcové na vlasech podepíše velmi brzy. Sama říká, že obecně modelky trpí na poškozené a oslabené vlasy. „Ano, profesionální modelky mají opravdu vlasy často zničené. Nedá se tomu vyhnout," přiznává. Proto je pro ni nezbytná nejen kvalitní péče o vlasy, ale především profesionální vlasová kosmetika. „V zahraničí ženy považují vlasy za velmi důležité, a proto se nebojí mnohem více investovat do kvalitních produktů, je pro ně samozřejmé, že je svěří do rukou profesionálů," srovnává Pavlína Němcová své zkušenosti.

Jedinečný vlasový servis a um jsou devizou českého držitele deseti kadeřnických Oscarů Michala Zapoměla, jehož kouzlu propadla právě i Pavlína Němcová. „Myslím si, že nejlepší spolupráce vzniká vždy s lidmi, se kterými cítíte všechno stejně, se kterými sdílíte podobné hodnoty a je vám s nimi dobře. Nemusíte nic říkat a ta energie mezi vámi prostě existuje. U Michala to nastalo prakticky ihned, jak započala naše spolupráce," pochvaluje si topmodelka vzájemný dnes už i přátelský vztah s Michalem.

Michal Zapoměl svou péčí navrátil jejím vlasům kvalitu a zdravou přirozenou krásu. Docílil toho pomocí přípravků Schwarzkopf Professional, kterým je věrný již mnoho let. Pavlína Němcová, Michal Zapoměl a Schwarzkopf Professional spojili své síly už v loňském roce, kdy se společně podíleli na vytvoření kolekce Simply Me. Ke stylingu využil Michal právě přípravky profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional. Nyní se vzájemná spolupráce ještě prohloubí a Pavlína Němcová, která se stala tváří značky Schwarzkopf Professional, má nyní možnost ukázat ostatním ženám, jak důležité je svěřit své vlasy do rukou profesionálů, kteří s pomocí šetrných, ale účinných produktů jim dodají potřebné živiny, hydrataci a lesk. Společnost se snaží ve spolupráci s ikonickou modelkou inspirovat a dodat sebevědomí každé ženě, která chce nechat vyniknout svou přirozenou krásu.

Henkel působí celosvětově se svým vyváženým a rozmanitým portfoliem. Společnost drží přední pozice ve svých třech oblastech působnosti jak v průmyslu, tak v maloobchodu díky silným značkám, inovacím a technologiím. Henkel Adhesive Technologies je globálním vedoucím na trhu adheziv - napříč všemi průmyslovými segmenty po celém světě. V oblastech Laundry & Home Care (prádlo a péče o domácnost) a Beauty Care (péče o krásu) drží Henkel vedoucí pozice na mnoha trzích a v mnoha kategoriích po celém světě. Společnost Henkel, založená v roce 1876, má za sebou více než 140 let úspěchu. V roce 2017 vykázala společnost Henkel obrat přes 20 miliard eur a čistý provozní zisk okolo 3,5 miliardy eur. Kombinovaný obrat tří hlavních značek jednotlivých obchodních segmentů - Loctite, Schwarzkopf a Persil - dosáhl výše 6,4 miliardy eur. Společnost Henkel zaměstnává po celém světě více než 53 000 lidí - zapálený a velice různorodý tým, spojený silnou podnikovou kulturou, společným cílem udržitelné hodnoty a sdílenými hodnotami. Coby uznávaný vůdce v oblasti udržitelnosti zastává Henkel přední pozice v mnoha mezinárodních indexech a žebříčcích. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.

Prílohy

Obrázky
nemcova 1.jpg
nemcova 1.jpg
nemcova 2.jpg
nemcova 2.jpg
nemcova 4.jpg
nemcova 4.jpg
nemcova 5.jpg
nemcova 5.jpg
nemcova.jpg
nemcova.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.