SK CZ EN

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ONLINE AUKCE VYBAVENÍ LUTÍNSKÉ NÁSTROJÁRNY

Publikované dňa: 26. 6. 2014 19:22

V areálu společnosti Lutínská Nástrojárna s.r.o., která se v současné době nachází v úpadku, proběhly 24.–25. 6. Dny otevřených dveří aukce vybavení nástrojárny. Stroje a zařízení Lutínské Nástrojárny s.r.o., výrobce forem pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů, jsou od 10. 6. 2014 k zakoupení formou veřejné internetové aukce pořádané společností Troostwijk, největším průmyslovým online dražebníkem v Evropě. Aukce potrvá do 1. 7. 2014.

Společnost Troostwijk, největší evropská aukční společnost průmyslových strojů, nabízí k prodeji rozsáhlý soubor strojů a zařízení na výrobu forem pro vstřikování plastů a tlakové lití kovů. Dále pak strojů na výrobu a zpracování plastových výrobků a plechů zejména pro automobilový průmysl. Celkem se jedná o 517 položek, které si mohli zájemci prohlédnout během Dnů otevřených dveří. Tuto možnost využilo 120 návštěvníků a samotná aukce je již v plném proudu.

„Tento specifický způsob prodeje, tedy online aukce, je zcela transparentní, rychlý a přináší velkou časovou úsporu jak kupujícím, tak dražitelům. Jeho klíčovou výhodou je bezodkladné získání prostředků v hotovosti pro insolvenčního správce, a následně i věřitele," vysvětluje výhody internetové aukce Mikael Bertelsen, obchodní ředitel společnosti Troostwijk v České republice.

„Kupujícími jsou obvykle strojírenské firmy, které mohou stroje pro opracování kovů a plastů okamžitě využít. Podnikatelé, kteří si uvědomí výhody této formy nákupu, mají příležitost získat stroje či zařízení pro svou výrobu za výhodných finančních podmínek. Aby si byli opravdu jistí, mohou vždy využít naše Dny otevřených dveří. Pořádali jsme je i tentokrát v Lutíně a setkali se s velkým zájmem. Přivítali jsme na 120 návštěvníků, a to jak zástupce velkých strojírenských firem, tak místní podnikatele, kteří chtějí rozšířit či obměnit svůj strojový park," dodává M. Bertelsen.

Ihned po ukončení aukce je dražitel s nejvyšší nabídkou informován o získání dané položky a o podmínkách zaplacení a převzetí stroje či zařízení. Organizátor aukce požaduje odvoz vydraženého zařízení do cca 5 týdnů. S tím souvisí i další významná výhoda tohoto typu aukce. Díky rychlému uzavření obchodu včetně předání a transportu vydraženého zařízení jsou prostory továrny v krátkém čase volné k jejich novému využití.

Informace pro editory:

Troostwijk Auctions je největší aukční společností průmyslových strojů v Evropě. Společnost Troostwijk vznikla v roce 1930, její centrála sídlí v Nizozemí a v průběhu několika posledních let se velmi úspěšně proměnila z tradiční aukční síně na firmu internetovou.

Troostwijk Auctions je aktivní v 25 zemích Evropy. Spolupracuje s více než 1 200 odborníky, má na 500 000 registrovaných uživatelů a každoročně organizuje více než 1 000 větších aukcí. Společnost působí ve všech průmyslových odvětvích od kovoobrábění, elektroniky až po textilní průmysl či zpracování potravin. Pomáhá zájemcům také při ohodnocení majetku a zpracování strategie prodeje. Zároveň společnost poskytuje poradenské služby v souvisejících oblastech a pomocí vlastního softwaru nabízí firmám možnost řízení nakládání s aktivy. Více informací naleznete na www.troostwijkauctions.com/cs/


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Štefcová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 125
Gsm : + 420 731 613 669
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Troostwijk_Den_otevrenych_dveri_a.jpg
Troostwijk_Den_otevrenych_dveri_a.jpg
Troostwijk_Den_otevrenych_dveri_b.jpg
Troostwijk_Den_otevrenych_dveri_b.jpg
Troostwijk_DOD_CNC obrabeci centrum.jpg
Troostwijk_DOD_CNC obrabeci centrum.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.