SK CZ EN

DŮLEŽITÉ: Než vyrazíte na akci - bezpečnostní opatření!

Publikované dňa: 7. 9. 2016 12:41 DNY NATO

Letošní ročník Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky přináší několik novinek, o kterých byste měli vědět dříve, než vyrazíte do areálu akce. Od počátku se zaměřujeme na zvyšování bezpečnostního standardu na naší akci, a proto platí v areálu Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kde se koná, již řadu let Návštěvní řád. Zároveň je naším dlouhodobým cílem Vaše spokojenost, a proto jsme navíc vytvořili kodex akce.

Cíli akce a jejímu programu je vždy nadřazena celková bezpečnost účastníků a návštěvníků. Abychom toto pravidlo dokázali naplnit, žádáme Vás, abyste se detailněji seznámili nejen s návštěvním řádem akce, ale i následujícími důležitými upozorněními a pokyny. Zároveň si vyhrazujeme právo zamítnout vstup do areálu nebo vykázat kohokoliv
z areálu kdykoliv, a to i bez udání důvodu.

Letos přicházíme s novinkou v podobě bezpečnostních prohlídek na vstupech do areálu, které jsou však naprostým standardem pro akce tohoto rozsahu a formátu (např. Colours of Ostrava, Zlatá tretra Ostrava, Olympijský park
Ostrava, apod.). Tímto rozhodnutím hodláme nejen zvýšit bezpečnost návštěvníků, ale zaměříme se rovněž na striktnějším dodržování zmiňovaných pravidel. Zároveň toto rozhodnutí bude znamenat omezení pro prodejce
na akci. Upozorňujeme, že z organizačních důvodů nezřizujeme na akci úschovny.

Užijte si letošní skvělý program, a proto ve vlastním zájmu omezte počet a velikost svých zavazadel,
které přinášíte do areálu. Čím méně batohů a objemných zavazadel bude muset být kontrolováno,
tím komfortnější a plynulejší bude Váš vstup do areálu. My jsme připravili soubor opatření, které
ve spolupráci s Vámi k tomu rovněž mohou přispět:

• kontroly započnou s dostatečným předstihem (brána č. 1 v 6.30 hod., brána č. 2 v 7.00 hod., brána
č. 3 v 8.30 hod.),
• bude-li to z organizačního hlediska možné, je třeba si uvědomit, že areál se připravuje i v průběhu nočních hodin, otevřeme jej dříve, než v oficiálních 8.30 hod.
Upozorňujeme, že již řadu let dle návštěvního řádu platí zákaz vnášení střelných zbraní všech kategorií (A, B, C, D) dle zákona č. 119/2002 Sb. o střelných zbraních a střelivu, tedy rovněž zbraní plynových, expanzních, airsoftových, mechanických (kuší, luků apod.), bodných, sečných a řezných zbraní (nože s dlouhou čepelí, mačety, sekyrky apod.) a jiných předmětů, které mohou být použity jako zbraně (např. baseballové pálky, obušky, apod.) či maket připomínající zbraň. Dále všech předmětů, které budou z naší strany vyhodnocené jako nebezpečné.

Další zakázané předměty: pyrotechnické předměty, psychotropní látky (drogy, narkotika), laserová ukazovátka, létající předměty (balónky, rádiové modely letadel, drony, apod.). Do areálu je rovněž zakázán vstup s domácími zvířaty, a to zejména psy a kočkami, vyjma psů se zvláštním statusem (policejní psi, vodící psi pro ZTP apod.).

Další důležitá upozornění:
• Nepouštějte děti na akci samotné - do areálu je zakázán vstup osobám mladším 15 let bez doprovodu dospělé osoby.
• Neoblékejte si komplety ani části historických uniforem z 2. světové války. Vstup v nich do areálu je zakázán.
• Ujistěte se, že máte u sebe doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas). Můžete být požádáni ze strany bezpečnostních složek či pořadatelů o předložení tohoto dokladu.
• V areálu jsou instalovány kamery. Svým vstupem do areálu souhlasíte s pořizováním, případně zveřejněním audio a video záznamů své osoby.
• Vstupem do areálu souhlasíte s Návštěvním řádem a Kodexem akce. Jste si vědomi, že jejich porušení znamená nevpuštění do areálu či vykázání z něj.

Naše doporučení:
• Naplánujte si cestu s dostatečným předstihem a časovou rezervou (hrozí tvorba kolon).
• Zvažte cestování s batohy a jinými objemnými zavazadly.
• Děti vybavte chrániči sluchu, kartičkou s kontaktními údaji, a v případě malých dětí zvažte jejich účast.
• Nastudujte si plánek přístupových tras do areálu, plánek areálu a rozmístění jednotlivých sektorů
(mají různou barvu a čísla) a východů z něj - usnadníte si tak svůj pohyb a orientaci v areálu.
• Dávejte pozor na hlášení v reproduktorech a Rádiu DNY NATO (můžete poslouchat komentář
programu v mobilu), na velkoplošné obrazovce a čtěte naváděcí tabule.

Nejenom Váš nezapomenutelný zážitek z návštěvy Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky, ale i zdárný a bezpečný průběh akce, je pro nás prioritou. Připravili jsme pro Vás exkluzivní program a snažili se zvýšit Váš komfort a bezpečnost. Věříme, že nebudete lhostejní vůči okolí a spolu s námi přispějete k tomu, že budete z areálu odcházet spokojení. Pokud si všimnete něčeho neobvyklého a podezřelého, co by mohlo naší akci narušit, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kteréhokoliv účastníka, pořadatelské služby či bezpečnostní agentury. Děkujeme a přejeme Vám příjemně prožité Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky 2016.

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.