SK CZ EN

VONNÁ SVÍČKA WESTMINSTER ZÍSKALA VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ NA OSKARECH PARFÉMOVÉHO PRŮMYSLU

Publikované dňa: 29. 5. 2013 21:25 A LA MAISON

Nadace The Fragrance Foundation ve Velké Británii uspořádala 21. výroční udílení cen FiFi, které jsou také známé jako Oskary parfémového průmyslu. Vonná svíčka Westminster z kolekce Tales of London zde získala významné ocenění, když v kategorii „Nejlepší vůně pro domov“ obsadila druhé místo. Společnost Ashleigh & Burwood, výrobce této svíčky, tak během oslav 20. výročí svého založení potvrdila své místo mezi předními světovými značkami vůní pro domov. Na českém trhu její produkty prodává butik À LA MAISON.

Nadace The Fragrance Foundation ve Velké Británii uspořádala 21. výroční udílení cen FiFi, které jsou také známé jako Oskary parfémového průmyslu. Vonná svíčka Westminster z kolekce Tales of London zde získala významné ocenění, když v kategorii „Nejlepší vůně pro domov" obsadila druhé místo. Společnost Ashleigh & Burwood, výrobce této svíčky, tak během oslav 20. výročí svého založení potvrdila své místo mezi předními světovými značkami vůní pro domov. Na českém trhu její produkty prodává butik À LA MAISON.

„Jsme velmi rádi, že se svíčka z kolekce Tales of London umístila v pořadí této prestižní soutěže tak vysoko. To se opravdu nestává každý den. Je to pro nás potvrzení, že našim zákazníkům nabízíme skutečně špičkové produkty, které mají mezinárodní renomé," podotýká majitelka butiku À LA MAISON Lenka Kocourková.

Londýnská společnost Ashleigh & Burwood vytvořila speciální kolekci vonných svíček a difuzérů Tales od London v šesti variantách. Každá z nich věrně zachycuje atmosféru nejznámějších míst v centru Londýna. Kromě Westminsteru Tales of London představují vůni Buckinghamského paláce, Covent Garden, Knightsbridge, Piccadilly a Portobello Road. Každá svíčka je jednotlivě odlévána do krásné nádoby z černého skla s vyrytým logem společnosti. Připomíná tak dobu, kdy byl Londýn centrem nejmocnějšího světového impéria, kdy Británie vládla mořím. Ke každé svíčce je také přiložena tištěná historie čtvrti, ke které se konkrétní vůně vztahuje.

Westminster leží v samotném centru Londýna na břehu řeky Temže. Westminsterský palác je významným místem anglických dějin. Během své historie sloužil jako sídlo králů až do roku 1512, kdy jej zničil požár. Od třináctého století je palác znám jako sídlo anglického Parlamentu. Cílem mnoha fotoaparátů se stává především hodinová věž Big Ben, která spolehlivě hlásí dobu zasedání Parlamentu rozsvícením jasného světla nad ciferníkem. Korunovace panovníků tradičně probíhají ve Westminsterském opatství. Benediktýni v něm slouží přibližně od poloviny 10. století a započali zde tradici každodenních bohuslužeb, která se udržela až dodnes. Od roku 1066 se zde konaly korunovace všech anglických panovníků a 17 z nich je zde pochováno. Místo posledního odpočinku zde našly i další významné osobnosti anglické historie, jako Charles Dickens, Charles Darwin nebo Laurence Olivier.

O À LA MAISON:
Interiérový butik À LA MAISON byl otevřen v červenci 2010. Prodejna rozkládající se na ploše 70 m² se nachází ve sníženém přízemí nákupního centra Palladium na Náměstí Republiky v Praze 1. V nabídce je možné nalézt především zboží pro vytvoření útulného a voňavého domova. Zákazníci si mohou vybrat ze zboží všech cenových kategorií včetně opravdu luxusních výrobků.
Těžištěm sortimentu jsou výrobky německé značky Möve, firmy s více než stoletou tradicí výroby froté ručníků, osušek a županů; v nabídce však má i doplňky a ložní prádlo. Další nosnou část tvoří interiérové vůně - od katalytických lamp přes difuzéry až po kolekce exkluzivních aroma svíček a olejů (např. značky Ashleigh & Burwood London, Abode Aroma,Paddywax, ILANGA). Zákazníci v butiku naleznou i bohatý výběr luxusních peřin a polštářů značky DaunenStep či ložního prádla švýcarské značky Christian Fischbacher. Nechybí ani velké množství koupelnových doplňků a dárkového zboží. V nabídce je také exkluzivní tělová kosmetika značky Abahna a Arran Aromatics. Velmi zajímavými a stále více oblíbenými produkty jsou výrobky dánské značky Lene Bjerre Design, která po celém světě prodává interiérové doplňky severského designu s nádechem romantiky. Jako poslední novinku zákazníci v butiku naleznou finské kožené doplňky značky BALMUIR.


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 119
gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications a.s.
Hynek Paštěka
Account Executive
tel.: + 420 222 927 128
e-mail: hynek.pasteka@crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
ALM_svicka_Ashleigh&Burwood_Tales of London_03.jpg
ALM_svicka_Ashleigh&Burwood_Tales of London_03.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.