SK CZ EN

PALÁC FLÓRA NOVĚ ATRIUM FLÓRA

Publikované dňa: 21. 3. 2012 0:07 PALÁC FLÓRA

Atrium European Real Estate Limited („Atrium“), jedna z předních společností v oblasti realit se zaměřením na investice, správu a výstavbu nákupních center ve střední a východní Evropě, loni na podzim rozšířila díky realizované transakci své portfolio nemovitostí o Palác Flóra. Akvizice potvrdila rostoucí postavení Atria na trhu s nákupními centry i mezi institucionálními investory. Nyní Atrium oznamuje novou strategii brandingu nákupních center portfolia ve střední Evropě. V této souvislosti dojde taktéž k rebrandingu Paláce Flóra na Atrium Flóra, které se tak stane viditelnou součástí portfolia Atrium ve střední Evropě. Pro zákazníka bude Atrium Flóra tímto počinem představovat synonymum pro větší rozmanitost, co se týče módy, služeb, zábavy či odpočinku.

„Dříve Palác Flóra, nyní Atrium Flóra splňuje veškerá kritéria, ke kterým při akvizicích přihlížíme v souladu se strategií investovat do prémiových, ziskových obchodních center s výbornou polohou v samém centru města a silným portfoliem nájemců z řad mezinárodních i lokálních značek," uvádí Oldřich Špůrek, ředitel společnosti Atrium pro Českou republiku a Slovensko. „Připravujeme změny ve stávajícím obchodním centru tak, aby bylo stále atraktivní a patřilo mezi nejvyhledávanější centra v Praze nejen zákazníky, ale i nově příchozími značkami na český trh. Kombinace zachování nejvyšší kvality služeb a zboží s flexibilní reakcí na poptávku zákazníka zůstává stále nejvyšší prioritou", dodává Oldřich Špůrek.

„Souhrn všech plánovaných aktivit směřuje k vytvoření co možná nejpříjemnějšího nákupního prostředí orientovaného na individualitu zákazníků, kterým chce vlastník nabízet rozmanitou škálu služeb, ale také značky, které jinde nenajdou. Maximálně komfortní prostředí by se mělo stát oblíbeným prostředím nejen pro nákupy, ale i pro trávení volného času s přáteli", upřesňuje Jana Mouchová, ředitelka centra.

Centrum do budoucna plánuje přiblížit se více současným trendům jak výběrem dalších značek, tak technologiím. V této souvislosti bude jedním z prvních viditelných kroků snadnější orientace nejen v samotném centru, ale taktéž v nabídce obchodů prostřednictvím takzvaných chytrých telefonů za pomoci adekvátní mobilní aplikace. Pro posílení pozitivního vnímání atmosféry se vlastník připravuje na investice do vizuální modernizace interiéru, které by měl zákazník zaznamenat již během letošního roku, parkovacího systému a vyhodnocení efektivity vertikální dopravy (možnost pohybu zákazníků po centru Atria Flóra).

Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za osm let své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům nejen více než 140 značkových obchodů domácích i světových značek včetně Cinema City (jediné kino IMAX v České republice), restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru.


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Mgr. Kateřina Goroškov Řeháková
Account Director
tel.: + 420 222 927 114
e-mail: katerina.rehakova@crestcom.cz

Crest Communications a.s.
Šárka Brožová
Account Executive
tel.: + 420 222 927 108
gsm : + 420 739 561 748
e-mail: sarka.brozova@crestcom.cz

Prílohy

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.