SK CZ EN

ČESKO-ANGLICKÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA GENIUS KINDERGARTEN OTEVÍRÁ DALŠÍ POBOČKU NA BRUMLOVCE. ZÁPIS DO ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023 JIŽ PROBÍHÁ

Publikované dňa: 17. 5. 2022 7:29 PASSERINVEST GROUP

Brumlovka v září uvítá nového nájemce v budově Olivka, kde se otevře žádaná soukromá česko-anglická školka GENIUS Kindergarten. Ta bude již třetí pobočkou akreditovaných mateřských škol GENIUS s kapacitou pro 30 dětí, která mimo jiné současně provozuje i vlastní základní školu v pražské Krči nedaleko Brumlovky. Školka nabídne jedinečný vzdělávací program GENIUS Mind, který probíhá bilingvní formou v českém a anglickém jazyce. Cílem programu je rozvíjet děti s ohledem na jejich osobnost, silné a slabé stránky, a především v souladu s jejich potřebami. Zápis na školní rok 2022/2023 pro děti od dvou let již probíhá. Své sídlo školka nalezla v právě dokončovaném multifukčním objektu Olivka u Parku Brumlovka, která v lokalitě rozšíří služby pro děti. Kromě školky zde také bude otevřen unikátní model železnice zasazený do švýcarské krajiny. Majitelem a správcem budovy Olivka je Koncern Passerinvest.

Česko-anglická mateřská škola GENIUS Kindergarten byla založena v roce 2010 s jasným záměrem – vytvořit stabilní zázemí s individualistickým přístupem ke každému dítěti dle jeho nadání a jedinečnosti. Název GENIUS byl vybrán pro propojení s filozofií školky, která zní: „Děti se rodí jako geniální kreativci s určitým potenciálem. Potenciál je třeba odhalit a dále rozvíjet.“ Vedení školky společně s odborníky z oboru vypracovalo unikátní vzdělávací koncepci GENIUS MIND, který probíhá bilingvní formou v českém a anglickém jazyce se zapojením rodilých mluvčích. Tato vzdělávací metoda je základním stavebním kamenem škol GENIUS Kindergarten. Nejprve se na základě diagnostického systému zjistí potenciál dítěte, a ten je v rámci programu nadále přirozeně rozvíjen například pomocí metod NTC learning, či Mindfulness. Škola nabízí i pestré volnočasové aktivity v podobě odpoledních klubů a děti se tak mohou těšit na hodiny plavání, bruslení, keramiky, hudební a jazykové lekce a mnohé další. Více informací, případně přihlašovací formulář naleznete na stránkách zde.

„Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo získat na Brumlovku právě mateřskou školu GENIUS Kindergarten, která má opravdu ojedinělý přístup k péči a vzdělávání dětí. V Olivce obsadí celé druhé podlaží a budou mít k dispozici i vlastní venkovní zahradu. V přízemí budovy se pak mohou malí i velcí příznivci vláčků těšit na unikátní model švýcarské železnice s 35 modely vlakových souprav a 500 metry dlouhých kolejí,“ doplňuje Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení společnosti Passerinvest.

Budova Olivka se nachází společně s rezidenčním objektem Oliva u Parku Brumlovka v rezidenční části Prahy Michle mezi ulicemi Hodonínská, Michelská a Pod Dálnicí. Budova nabízí moderní prostory v lokalitě s plnou občanskou vybaveností i skvělou dopravní dostupností a zároveň s dostatečným klidem a soukromím díky parkům a velkorysé okolní zeleni. Pod tímto architektonickým skvostem ve tvaru plodu olivovníku je podepsán ateliér A69 – architekti.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail:
Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

Kamila Žitňáková
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 725 544 106
E-mail: kamila.zitnakova@crestcom.cz

O společnosti

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Prílohy

Obrázky
20210514_100455.jpg
20210514_100455.jpg
Bez názvu-12.jpg
Bez názvu-12.jpg
DSC_4679 (2).jpg
DSC_4679 (2).jpg
ext_park_final.jpg
ext_park_final.jpg
GENIUS.jpg
GENIUS.jpg
Logo genius school-02.jpg
Logo genius school-02.jpg
obrazek 1 1200x1200 px-01.jpg
obrazek 1 1200x1200 px-01.jpg
Rezidence Oliva a multifunkční objekt Olivka v BB Centru (Brumlovka).jpg
Rezidence Oliva a multifunkční objekt Olivka v BB Centru (Brumlovka).jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.