SK CZ EN

PALÁC PARDUBICE OSLAVÍ SEDMÉ NAROZENINY V HOLLYWOODSKÉM STYLU - NEBUDE CHYBĚT OBLÍBENÝ NIGHT SHOPPING

Publikované dňa: 12. 11. 2015 13:20 PALÁC PARDUBICE

Listopadové sychravé počasí většinu z nás drží spíše doma v teple, v pátek 20. listopadu 2015 od 16 do 23 hodin byste ale měli udělat výjimku a vyrazit do Paláce Pardubice. Jako poděkování zákazníkům za jejich přízeň je pro ně u příležitosti sedmého výročí působení tohoto úspěšného obchodního centra připraveno oblíbené noční nakupování. Tentokrát se ponese v duchu filmových hvězd, čemuž odpovídá i bohatý doprovodný program. Akci bude moderovat Hanka Mašlíková s Petrem Říbalem, hudební doprovod zajistí písničkář Voxel. V předvánočním čase přijdou určitě vhod i výrazné slevy, které dosáhnou až 50 %! Můžete si tak výhodně nakoupit třeba vánoční dárky pro vaše blízké anebo si udělat jen tak radost něčím pro sebe.

„Letošní Night Shopping nabídne opět výrazné slevy, které mohou dosáhnout až 50 %. Naši zákazníci si mohou výhodně nakoupit vánoční dárky pro celou rodinu a přátele, případně si udělat jen tak radost něčím pro sebe. Věřím, že atraktivní pro ně bude i program, který jsme připravili, a to nejenom z hlediska zábavy, ale i díky získání nových poznatků ze světa filmového umění," říká Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice. A co přesně se bude v Paláci Pardubice v pátek 20. listopadu odehrávat?

Jste-li zvědaví na to, jakým způsobem se točí akční filmové scény, budete nadšení z vystoupení obratných kaskadérů, při kterých se vám ale může na chvíli napětím zastavit i dech! Dozvíte se také spoustu zajímavého o práci kaskadéra a podíváte se na ukázky speciálních zbraní a efektů. Nebudou chybět ani příklady filmového boje, který předvedou kaskadéři ze seriálu Tři mušketýři, nedávno natáčeném v České republice.

Nejedna dáma touží po tom stát se alespoň na chvíli hvězdou Hollywoodu. Výlet do Mekky filmového průmyslu vám sice nezajistíme, ale díky líčení profesionálů z parfumerie Marionnaud se z vás může alespoň na jeden večer stát třeba diva jako z filmu Velký Gatsby. Každá hvězda musí mít kromě dokonalého líčení i perfektní účes. Ten vám za několik okamžiků vytvoří šikovní kadeřníci z vlasového studia CutColor a způsobí tak pravděpodobně, že se hollywoodskou hvězdou budete chtít stát mnohem častěji!

Díky akci Night Shopping si budete moci pořídit i originální památku ve formě fotografie s některou filmovou postavou. Děti si oblíbí speciální koutek, v němž budou probíhat zajímavé workshopy a také oblíbené malování na obličej. A protože nakupování u nás bývá stále více zábavou žen, nezůstanou zapomenuti ani pánové, pro které je připraven pánský koutek s laserovou střelnicí, ruletou a pokerem.

Dokonalou iluzí filmového světa vás provede modelka a moderátorka Hana Mašlíková s moderátorem Snídaně s Novou Petrem Říbalem. A aby oslava byla opravdu dokonalá, čeká na vás také welcome drink, bary nebo třeba ochutnávky nejrůznějších dobrot.

Dalším lákadlem filmového nočního nakupování bude vystoupení hvězd pražské muzikálové scény a Velké Muzikálové Show, které zazpívají největší hity z oblíbených muzikálů. Těšit se můžete na 3 půlhodinové bloky písní z muzikálů Mamma Mia!, Horečka sobotní noci, Hříšný tanec, Pomáda, Někdo to rád horké, Jesus Christ Superstar, Děti ráje a Rebelové. V originálních kostýmech vystoupí Šárka Marková (účinkující v muzikálech Děti ráje, Pomáda, Bídníci, Miss Saigon aj.), Hynek Svrček (muzikály Jesus Christ Superstar, Kráska a zvíře, Jack Rozparovač aj.), Linda Stránská (sólistka Hudebního divadla Karlín, účinkující v muzikálech West Side Story, Chicago, Zpívání v dešti, Cats aj.), Gabriela Urbánková (sólistka orchestru Hradní stráže Pražského hradu, účinkující v muzikálu Kapka medu pro Verunku aj.) a Jan Urban (člen Hudebního divadla Karlín, role v TV seriálech Doktoři z Počátků a Ordinace v růžové zahradě 2, účinkující v muzikálech Fantom opery, Addamsova rodina, Dracula, Vlas aj.).

Zcela jiný hudební žánr představí popový zpěvák a písničkář Voxel. Zazpívá písně z jeho nejnovějšího alba Motýlí efekt, které uvedl singlem nazvaným Jednou. Určitě nebude chybět také hit V naší ulici. Voxel byl v roce 2013 vyhlášen v kategorii „Objev roku" soutěže Óčko Hudební Ceny a ve stejném roce se umístil na druhém místě v kategorii „Hvězda internetu" v rámci cen Český slavík. Během dvou let sólové kariéry se Voxel posunul od původního stylu elektropopu spíše ke kytarovému písničkářství.

www.palacpardubice.cz


Palác Pardubice, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.


Pro více informací kontaktujte:

Palác Pardubice
Lucie Mikšovská
tel.: 469 800 102
e-mail:lmiksovska@aere.com
www.palacpardubice.cz

Crest Communications, a.s.
Jana Bakešová
Tel.: +420 222 927 111
Gsm : +420 731 613 604
e-mail: jana.bakesova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Denisa Kolaříková
Tel.: +420 222 927 111
Gsm : +420 731 613 606
e-mail: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Hanka a Petr.JPG
Hanka a Petr.JPG
Voxel.jpg
Voxel.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.