SK CZ EN

KUŘECÍ PÁNEV PŘINÁŠÍ CHUŤ ORIENTU A JIŽNÍCH MOŘÍ

Publikované dňa: 10. 3. 2015 11:05 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

V dnešní uspěchané době, kdy lidé často volí oběd či večeři z fastfoodu nebo mají na vlastní přípravu omezený čas, přijde vhod český produkt, u kterého se nemusí obávat složení. Drůbežářský závod Klatovy, druhý největší zpracovatel drůbežího masa v České republice, vyhověl poptávce zákazníků a připravil dva kvalitní polotovary z kuřecích prsou, Indickou kuřecí pánev a Italskou kuřecí pánev. Příprava těchto novinek je velmi jednoduchá. Stačí osmahnout či podusit maso na pánvi, přidat sladkou smetanu, zvolit vhodnou přílohu a vydatný oběd či večeře pro čtyřčlennou rodinu je připraven.

„Nedůvěra spotřebitelů k marinovaným masům na pultech obchodů je způsobena hlavně domněnkou, že výrobce do marinády ukrývá méně kvalitní produkty," říká Ing. David Bednář, generální ředitel společnosti Drůbežářský závod Klatovy. „U nás je to ovšem jinak. Na Italskou či Indickou kuřecí pánev je vybrána bezprostředně čerstvá kvalitní surovina a to maso z prsních řízků. Čerstvé maso je ihned naloženo do marinády a podle přísných hygienických podmínek zabaleno do ochranné atmosféry," dodává Ing. David Bednář.

Indická kuchyně se v posledních letech stala velmi oblíbenou. Lidé častěji experimentují a objevují tak pokrmy, které jim svou rozmanitostí a netradičními ingrediencemi připraví nezapomenutelný zážitek. Novinka „Indická kuřecí pánev" je přesně takovým pokrmem. Navíc může být připravena velmi rychle a jednoduše. Směs stačí zlehka osmažit či podusit, přidat požadované množství smetany dle chuti, zvolit za přílohu nejlépe rýži a může se podávat vydatný oběd či večeře až pro čtyřčlennou rodinu.

Italská gastronomie patří mezi nejoblíbenější středomořskou kuchyni u nás. Itálie však nenabízí jen pizzu a těstoviny, ale i kvalitní maso, mnoho pestré zeleniny, olivového oleje a česneku, čímž se inspirovala novinka „Italská kuřecí pánev". Směs je důkladně marinována a není třeba již dochucovat. Přidáním smetany po tepelné úpravě a oblíbeného druhu těstovin se z Kuřecí italské pánve stane plnohodnotný chod pro všechny.


Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 750 t masných výrobků. Česká kvalita potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Nabízený sortiment je částečně obohacen také přikoupeným zbožím (slepice, kachny, husy, aj.). Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává 600 lidí. Více informací naleznete na: www.dzklatovy.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Hana Machová
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 188 066
E- mail: hana.machova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 613 608
E- mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
IndickaKP_image_2.JPG
IndickaKP_image_2.JPG
IndickaKP_image.JPG
IndickaKP_image.JPG
IndickaKP_obal.JPG
IndickaKP_obal.JPG
ItalskaKP_image_2.JPG
ItalskaKP_image_2.JPG
ItalskaKP_image.JPG
ItalskaKP_image.JPG
ItalskaKP_obal.JPG
ItalskaKP_obal.JPG
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.