CZ SK EN

JESTICO + WHILES

http://www.jesticowhiles.com

Architektonická kancelář Jestico + Whiles (společnost ve svém názvu využívá symbol plus - nepoužívejte, prosím, samohlásku „a" nebo symbol &) byla založena v roce 1977 v Londýně a postupně se vyprofilovala jako přední architektonická společnost se zaměřením na architekturu, interiérový design a územní plánování, která realizuje projekty napříč Evropou, v Austrálii, Africe, Indii a na Středním východě. V roce 1992 společnost otevřela jako jedinou pobočku mimo domácí trh kancelář v České republice. Pražská pobočka zaštiťuje aktivity společnosti na klíčových trzích ve střední a východní Evropě, mezi které patří Česká republika, Slovensko, Polsko, Rusko, Německo a Chorvatsko, ale také na Zanzibaru či v Nizozemsku. Portfolio společnosti je velmi široké: zahrnuje pětihvězdičkové hotely a restaurace, veřejné stavby (univerzitní kampusy, školy, muzea či autobusová a vlaková nádraží) či fit-out řešení kancelářských prostor. Zabývá se také rekonstrukcemi původních historických budov a územním plánováním rezidenční výstavby.

 

 

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 3. 11. 2015 15:29 JESTICO + WHILES

Počet pracovníků ostravských poboček společnosti PRK Partners, jedné z největších advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku s pobočkami v Praze, Ostravě a Bratislavě, a společnosti BDO Tax, jedné z největších mezinárodních sítí na světě i v ČR v oblasti daní, poradenství, účetnictví a auditu, se po 7 letech působení v Moravskoslezském kraji více než ztrojnásobil. Ostravský tým proto nyní změnil adresu a nově si pronajímá více než 230 m2 kancelářských prostor v budově Beta v administrativním komplexu Tieto Towers developera CTP. Design reprezentativních prostor, který akcentuje specifika regionu a vytváří harmonické pracovní prostředí, navrhla a následně zrealizovala mezinárodní architektonická kancelář Jestico + Whiles. V nových prostorách působí desetičlenný tým právníků se specializací na komplexní právní poradenství korporacím a podnikatelům často s mezinárodním prvkem prostřednictvím sítě advokátních kanceláří Lex Mundi, a dále osm odborníků na daňové poradenství ze společnosti BDO Tax, specializující se na komplikované případy českého i mezinárodního zdanění včetně investičních pobídek, zastupování před správci daně a transferové ceny.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 7. 2015 13:39 JESTICO + WHILES

Architektonická kancelář Jestico + Whiles stojí za návrhem elegantní budovy Národního grafenového ústavu při Manchesterské univerzitě ve Velké Británii, který je předním vědecko-výzkumným centrem celosvětového významu. Zaměřuje se na výzkum a výrobu grafenu, speciální uhlíkové nanostruktury, která je dosud nejpevnějším známým materiálem s vynikající vodivostí. Tyto vlastnosti ho předurčují k revolučním uplatněním v oblasti energií, IT nebo medicíny.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 15. 6. 2015 13:50 JESTICO + WHILES

Zástupci pražské kanceláře architektonické společnosti Jestico + Whiles na slavnostním galavečeru ve Veletržním paláci v Národní galerii v Praze převzali Čestné uznání v letošním ročníku prestižní tuzemské soutěže Grand Prix architektů za realizaci Vily Průhonice v kategorii Rodinný dům. Každoroční soutěžní přehlídku české architektury pořádá Obec architektů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 6. 2015 13:53 JESTICO + WHILES

Vila v Průhonicích vyvrací myšlenku, že v České republice se nestaví moderní a architektonicky zajímavé budovy. Elegantní vila v duchu čistých linií a efektivního spojení prostoru s přírodou na cca 430 m2 dokazuje pravý opak. Architekti Radek Teichman a Pavel Machar z pražské kanceláře architektonické společnosti Jestico + Whiles stojí za návrhem dvoupodlažního domu, jehož vstupní fasáda je charakteristická výraznými liniemi prosklených ploch, balkonu a přesahu střechy.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.