CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 12. 2. 2019 15:22 PASSERINVEST GROUP

The first breakfast in the new series of Link and Breakfast events took place on Thursday, 24 January in BB Centrum in Prague - Michle. The directors and executives of the companies located in this complex gathered together in KOBE Restaurant in order to get to know one another and to develop closer relationships in an informal environment. The event was organised by PASSERINVEST GROUP, which was represented at the breakfast by its founder and CEO, Radim Passer.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 2. 2019 15:18 PASSERINVEST GROUP

After Christmas, we all entered the New Year rested and full of new energy. We gradually started to lose that over time, however, and it is necessary to renew it. You can do so at any of BB Centrum’s February events, which are held by PASSERINVEST GROUP and are meant for the general public and the tenants of the office buildings. Stop by BB Centrum!

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 2. 2019 10:56 PASSERINVEST GROUP

První snídaně z nového cyklu akcí Link and Breakfast se konala ve čtvrtek 24. ledna v BB Centru v pražské Michli. V restauraci KOBE se sešli ředitelé a jednatelé společností sídlících v tomto areálu, aby se v neformálním prostředí seznámili a navázali užší vztahy. Akce byla zaštítěna společností PASSERINVEST GROUP, kterou na snídani zastupoval zakladatel a generální ředitel Radim Passer.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 2. 2019 10:31 PASSERINVEST GROUP

Do nového roku jsme po Vánocích všichni vstoupili odpočatí a naplněni novou energii. Ta se však s postupujícím časem začíná vytrácet a je potřeba ji nějak obnovit. Třeba na některé z únorových akcí BB Centra, jež pořádá společnost PASSERINVEST GROUP a které jsou určené pro širokou veřejnost i nájemce kancelářských budov. Zastavte se v BB Centru!

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 2. 2019 10:21 PASSERINVEST GROUP

Národní týden manželství (NTM) zahájí 11. února v 10 hod. tisková konference (TK) pod záštitou senátora Marka Hilšera v Senátu Parlamentu České republiky. Na TK vystoupí zástupci Asociace manželských a rodinných poradců, Ústavního soudu, organizátoři celonárodní akce “Zveme Česko na rande” a další. Tématem letošního ročníku NTM s podtitulem „Zabijáci manželství a jak se jim bránit“ bude osvěžení manželských vztahů, posílení „vztahové imunity“ v době, která není pro vztahy příznivá svou hektičností a tlakem na výkon. Program NTM probíhá od 11. do 17. února po celé ČR.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.