CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 6. 8. 2020 13:48 PASSERINVEST GROUP

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspěla se svým projektem multimediálního showroomu BB Centroom v soutěži Fénix content marketing. Projekt se výborně umístil ve dvou kategoriích – zvítězil v oborové kategorii Real Estate a zároveň byl oceněn třetím místem v kategorii Nejlepší distribuce firemního obsahu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 7. 2020 10:32 PASSERINVEST GROUP

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspořádala začátkem července další z řady komentovaných prohlídek pro veřejnost v lokalitě projektu Nové Roztyly. Během prohlídek se otevřela témata recyklace a udržitelnosti místa, ochrana krajiny i bezpečnost. Plány společnosti PASSERINVEST GROUP na rozvoj lokality zahrnují budoucí výstavbu, která svou výškou respektuje okolní zástavbu v území, přičemž bude plnit i protihlukovou funkci. Součástí bude také rekultivace přírody i nový vodní prvek, který bude sloužit k zachycení dešťové vody a jejímu udržení v krajině.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 7. 2020 11:05 PASSERINVEST GROUP

Děti si začátkem července užily Dětský den v postupně nově budovaném lesoparku Nové Roztyly v Praze 11. Skákací hrad, házení kroužků, discgolf nebo skákání v pytli byly připravené sportovně zábavné aktivity pro děti i rodiče. Odpočinout si mohli u cukrové vaty či během malování na obličej. Stoupající počet návštěvníků utvrzuje organizátora v myšlence pokračování v této dnes již tradiční akci pro veřejnost, jež je jednou z mnoha, které společnost PASSERINVEST GROUP organizuje a financuje. Pro zájemce byla též připravena prohlídka lokality projektu Nové Roztyly investiční a developerské společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., jehož je park Nově Roztyly součástí.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 8. 7. 2020 12:01 PASSERINVEST GROUP

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspořádala začátkem července další ze snídaní pro nájemce. Přivítala tak prvního nájemníka nově zrekonstruované Budovy B, společnost NEWPS, specialistu a inovátora v oblasti IT procesů, digitalizace a zabezpečených přístupů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 7. 2020 14:03 PASSERINVEST GROUP

The office building Budova B in Prague’s BB Centrum, which has undergone complete reconstruction, was approved for use. The most striking change is the atrium with a water feature, greenery and benches, connected to a new public space, Náměstí Ellen G. Whiteové. The building has a new façade in earthy tones and all the technologies ensuring a quality working environment have been modernised, thanks to which all the modern standards guaranteeing economical and effective operations are fulfilled. The investor and owner of the building is the PASSERINVEST Group, while the author of the modernisation is the A8000 architectural studio. The total investment in the reconstruction of the building, including the new atrium and landscaping in the building’s surroundings, will be around CZK 470 million.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.