CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 9. 4. 2019 14:08 PASSERINVEST GROUP

Duben s sebou letos krom poněkud aprílového počasí přináší také s jarem spojené velikonoční svátky. Příjemných venkovních teplot můžete využít například na některé z akcí BB Centra. Pro návštěvníky z řad nájemců i široké veřejnosti jsou připraveny gastro i sportovní akce. Stačí si vybrat.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 4. 2019 15:09 PASSERINVEST GROUP

The office Building A in Prague’s BB Centrum underwent overall renovations of the outer shell and interior spaces last year. The reconstruction of the building, with a total leasable space of 21 600 m2, took place in cooperation with its exclusive tenant, the leading Czech bank, MONETA Money Bank, whose central office is located in Building A. The sensitive and effective renovations were designed by the A8000 architecture atelier. The owner of the building is the investment and development company PASSERINVEST GROUP, which is continuously developing the BB Centrum complex as a responsible urban investor, modernising the existing buildings so that they constantly offer first-rate services. At the same time, it is improving the quality of the urban environment by building parks, playgrounds and places meant for sports and relaxation. The overall investment into the reconstruction of Building A was in the amount of CZK 500 million.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 4. 2019 11:01 PASSERINVEST GROUP

Administrativní Budova A v pražském BB Centru prošla v loňském roce celkovou revitalizací vnějšího pláště i vnitřních prostor. Rekonstrukce budovy o celkové pronajímatelné ploše 21 600 m2 probíhala ve spolupráci s jejím výhradním nájemcem, přední českou bankou MONETA Money Bank, jejíž centrála má v Budově A své sídlo. Citlivou a účelnou renovaci navrhl architektonický ateliér A8000. Majitelem objektu je investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, která jako odpovědný městský investor neustále rozvíjí areál BB Centra a modernizuje stávající objekty tak, aby trvale nabízely prvotřídní služby. Zároveň zkvalitňuje městské prostředí díky budovaným parkům, dětským hřištím a místům určeným ke sportu a relaxaci. Celková investice do rekonstrukce Budovy A byla ve výši 500 mil. Kč.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 2. 4. 2019 11:33 PASSERINVEST GROUP

Společenské centrum v Sedlčanech bude sloužit zejména pro duchovní účely a s nimi spojené akce. Budou se zde pořádat různá setkání, přednášky či volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Na otevřeném prostranství před budovou plánuje organizace Maranatha – nadační činnost Radima Passera – pořádat komunitní aktivity, jako např. jarmark, menší kulturní akce apod. Součástí budovy budou také čtyři bytové a jedna obchodní jednotka. Společně s tímto projektem vznikne i modlitebna. Investorem projektu je křesťanská organizace Maranatha. Dokončení stavby se plánuje na podzim letošního roku.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 2. 2019 13:22 PASSERINVEST GROUP

Venkovní teploty se konečně vyšplhaly nad nulu a jaro se hlásí o slovo. Přivítat ho a využít tak příjemného počasí můžete například v BB Centru, kde je v březnu připravena pestrá nabídka vnitřních i venkovních akcí pro širokou veřejnost z řad nájemců i návštěvníků. Stačí si vybrat.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.