CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 4. 2. 2016 11:30 DACHSER SLOVAKIA

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser realizoval prepravu lokomotívy z čínskeho Pekingu do stredočeskej Velimi. Špeciálne koľajové vozidlo s hmotnosťou 61 ton pre údržbu trolejov prešlo z Číny po mori, po rieke a po súši viac než 25 700 km. Na realizáciu tejto neštandardnej zásielky bola potrebná špeciálna manipulačná technika a vysoké know-how divízie Dachser Air & Sea Logistics.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 2. 2016 10:42 HB REAVIS

Skupina HB Reavis pověřila Komerční banku, a.s. a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., jako vedoucí spolumanažery, k obstarání emise dluhopisů v České republice v celkovém předpokládaném objemu 1 mld. Kč a se splatností v březnu 2021.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 2. 2016 9:23 HORMEN

Jihočeský ECO-DESIGN s výrobním závodem v Bechyni, orientující se na ruční výrobu designových svítidel a světelných říms ze sádry a nerezu, se stal součástí skupiny HORMEN. Ta jako jeden z lídrů na tuzemském trhu svítidel a osvětlovacích systémů s obratem za loňský rok ve výši téměř 185 mil. Kč obohatí díky této akvizici svůj sortiment, zintenzivní spolupráci s externími designéry a více pronikne do oblasti designových a bytových svítidel.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 2. 2016 11:00 MILLAMINIS

V pondělí 1. února skončil mezinárodní odborný veletrh hraček v Norimberku, setkání profesionálů hračkářské branže z celého světa. Tento 67. ročník představil na milion výrobků od modelů a panenek až po multimediální hračky. Česká republika byla zastoupena jak velkými hračkářskými společnostmi, tak i menšími rodinnými firmami. Zájem o české hračky a výrobu rok od roku roste a to nejen ze strany spotřebitelů, ale i ze strany investorů a zahraničních společností. Svou druhou výstavu v Norimberku úspěšně absolvovala společnost millaminis s.r.o. se svou stavebnicí pro děti od jednoho roku a letošními novinkami.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 2. 2016 11:00 PASSERINVEST GROUP

Dva nové elektrobusy od českého výrobce SOR vyjely 3. 2. ráno na trasy pravidelných linek BB1 a BB2 spojující multifunkční areál BB Centrum a stanici metra Budějovická na trase C v Praze 4. Jedná se o první elektrobusy nasazené do ostrého provozu v pražské hromadné dopravě, které mohou cestující využívat bezplatně. Elektrobusy slavnostně pokřtili a uvedli do provozu zástupci developerské a investiční společnosti PASSERINVEST GROUP, Skupiny ČEZ a dopravní společnosti ARRIVA v rámci společného projektu směřujícímu ke snížení zatížení životního prostředí zejména ve městech. Cestující ocení kromě cestování zdarma i další benefity, mezi něž patří nízká hlučnost elektrobusu a zvýšení četnosti spojů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 2. 2016 11:00 PASSERINVEST GROUP

On the morning of February 3rd two new electric buses from the Czech producer SOR left on their regular BB1 and BB2 lines connecting the multifunctional BB Centrum complex with the Budějovická metro station on the C line in Prague 4. They are the first electric buses to be deployed in regular operations in Prague mass transit that passengers can use free of charge. Representatives of the development and investment company PASSERINVEST GROUP, the ČEZ group and the ARRIVA transportation company ceremoniously launched the electric buses and put them into operation as part of a joint project aimed at decreasing the burden on the environment, primarily in cities. In addition to being able to travel free of charge, the passengers also appreciated other benefits, including the less noise produced by the electric buses and the increased number of connections.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 2. 2016 10:58 LIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFA

Na včerejší magické datum 2. 2. připadlo komorní setkání v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze, během kterého byl předán obchodnímu a administrativnímu centru Galerie Harfa certifikát energetické a environmentální úspornosti LEED EB:OM Gold. Jedinečnost získaného certifikátu spočívá především v tom, že certifikace probíhala u nákupního centra, které je navíc již 5 let v provozu. Výsledný certifikát tudíž odráží reálný výkon a parametry centra, na rozdíl od certifikátů, jež bývají udělovány projektům ještě před jejich realizací. Na celém světě je pouze 24 nákupních center s certifikátem LEED pro stávající budovy a jenom 2 nákupní centra (v Dubaji a Singapuru) získala lepší hodnocení než Galerie Harfa. Díky provedení certifikace dosáhla Galerie Harfa úsporu energie ve výši 6,1 %, snížila spotřebu vody a celkově zlepšila kvalitu vnitřního prostředí centra.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 2. 2. 2016 17:39 LIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFA

What primarily makes the acquired certificate unique is that the certification was performed for a shopping centre (interest in certification is far more common for office buildings), which has moreover already been operating for 5 years. In the LEED system the LEED for Existing Buildings: Operation & Maintenance (LEED EB:OM) certificate is designated for such certification, as it reflects the true performance and parameters of the centre, unlike the certificates that tend to be given to projects before they are built. There are only 24 shopping centres throughout the world with a LEED certificate for existing buildings. Only two shopping centres (in Dubai and Singapore) have received a better rating than Galerie Harfa. Thanks to the performance of the certification Galerie Harfa achieved energy savings in the amount of 6.1 %, decreased the consumption of water and generally improved the quality of the centre’s internal environment.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.