CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 18. 10. 2011 23:43 MANNER

Skupina Lunetic slavnostně 20. září v clubu SaSaZu pokřtí nové CD za přítomnosti kmotrů - generálního partnera společnosti Manner a hlavního partnera společnosti SPAR ČOS. Ti doprovází comeback skupiny Lunetic po celou dobu její celorepublikové tour. Slavnostního večera se zúčastní také známé celebrity - herci, zpěváci ale také baviči, kteří přijdou podpořit skupinu a pobavit přítomné. Skupina Lunetic si také pozvala předskokany – zpěvačku, houslistku Pavlínu Dubnou a zpěváka Matta Parduse s taneční skupinou JIC TEAM. Lunetic vystoupí a zazpívá své největší hity a výběr nových písniček z CD nesoucí název "Na vlnách". Návštěvníci clubu SaSaZu navíc budou moci ochutnat výrobky společnosti Manner, které budou nabízet hostesky v tradičních růžových Manner barvách. Skupina Lunetic pokračuje ve své tour a vystoupí ještě na 14 místech v celé České republice.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 9. 2011 11:43 OBECNÍ DVŮR

Obecní dvůr v malebné lokalitě nedaleko Haštalského náměstí na pražském Starém Městě se po letech konečně dočká rekonstrukce a celkové revitalizace. Komplex historických budov o celkové užitné ploše více než 2 000 m2, jenž byl až do roku 2008 ve vlastnictví hlavního města Prahy a poté několika soukromých společností, postupně chátral, až jej letos v červenci od posledního majitele koupila společnost Around Inside. Ta hodlá komplex citlivě zrekonstruovat pro účely luxusního rodinného bydlení a vrátit tak život do této lokality s geniem loci, které se podle populárních Rychlých šípů Jaroslava Foglara říká „pražská Stínadla“. Na projektu se bude podílet jeden z nejvýznamnějších současných světových architektů, Ricardo Bofill, společně s českými architekty TaK. Generálním projektantem bude česká společnost AED project.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 9. 2011 11:37 OBECNÍ DVŮR

The Old Town Court (Obecní Dvůr) in a picturesque location not far from Haštalské náměstí in Prague’s Old Town is finally, after many years, going to undergo reconstruction and overall revitalisation. The complex of historical buildings with a total useable space of more than 2000 m2, which was owned by the City of Prague until 2008 and then by several private companies, was left to gradually fall into disrepair until Around Inside purchased if from its last owner this July. Around Inside intends to sensitively reconstruct the complex for the purpose of luxury family housing, thereby returning life to this locality with a genius loci that was called the “Pražská Stínadla” (Prague Shadowlands) according to Jaroslav Foglar’s popular Rychlé šípy (Rapid Arrows) books. One of the world’s most famous modern architects, Ricardo Bofill, will be contributing to the project, together with Czech architects TaK. The general designer will be the Czech company AED project.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 9. 2011 23:45 MANNER

Slavná skupina Lunetic se vrací. Její návrat bude doprovázet společnost Manner a SPAR ČOS. Manner, který již několik let sponzoruje skoky na lyžích, se tak rozhodl podpořit i hudební pole. Cílem společnosti Manner je rozdávat radost ze života, a proto se spojila právě se skupinou Lunetic. Společnost SPAR ČOS zase zpříjemní společně se skupinou Lunetic návštěvníkům nákupy. Fanoušci skupiny Lunetic budou mít navíc po dobu tour možnost zakoupit nové CD této skupiny výhradně v obchodní síti SPAR ČOS. Turné odstartuje v půlce října v Mariánských lázních a potrvá do půlky prosince, kde bude předvánočně ukončeno v Šumperku.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 8. 2011 0:03 MS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADA

Projekt Zåhrada, charakteristický promyšleným konceptem sousedského bydlení a propojením se širokou škálou služeb pro majitele bytů, zahajuje výstavbu první etapy – bytových domů Jasmín a Modřín. Ode dneška až do 10. září jsou všechny byty za akční ceny; díky tomu úspora například u bytu 3+kk může dosáhnout až 570.000 korun. Developer, společnost MS development, dokonce nabízí šanci získat jeden byt zcela zdarma. Výjimečná nabídka vyvrcholí dny otevřených dveří v Zåhradě od 8. do 10. září, kde se zájemci budou moci s projektem a jeho výhodami detailně seznámit.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 19. 4. 2011 21:48 BEST EMPLOYERS - AON HEWITT

PRAHA – Dnes byly vyhlášeny výsledky 8. ročníku studie Best Employers Česká republika. Každoročně je tato studie pořádána v celosvětovém rozsahu společností Aon Hewitt, největší poradenskou a outsourcingovou firmou v oblasti řízení lidských zdrojů na světě.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 4. 2011 21:52 BEST EMPLOYERS - AON HEWITT

BRATISLAVA – Dnes 11. apríla 2011 boli vyhlásené výsledky 7. ročníka štúdie Best Employers Slovensko. Táto štúdia je každoročne organizovaná v celosvetovom rozsahu spoločnosťou Aon Hewitt, najväčšou poradenskou a outsourcingovou firmou v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Prvé miesto v kategórii Malé a stredné spoločnosti získala spoločnosť Philip Morris Slovakia, s.r.o. Prvé miesto v kategórii Veľké spoločnosti získala spoločnosť Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 17. 3. 2011 20:45 VÍTKOVICE STEEL

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. se poprvé účastní mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí Jobs Expo. Ten se koná 17.–18. března 2011 v Praze.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.