CZ SK EN

MetLife

http://www.metlife.cz/

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 50 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 6. 5. 2024 12:37 MetLife

Společnost MetLife se na konci dubna aktivně zapojila do projektu sázení zeleně ve spolupráci s neziskovou organizací Sázíme stromy. Dvacet dobrovolníků z řad MetLife se sešlo ve středočeské obci Kačice, aby pomohli s výsadbou šesti set listnatých keřů, které se stanou součástí nového odpočinkového parku a budou plnit nejen estetickou, ale zejména ekologickou funkci.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 3. 2024 7:54 MetLife

Pojišťovna MetLife má ve své nabídce speciální připojištění PRO ŽENY, které ocení zejména klientky, jež plánují v nedaleké budoucnosti založit rodinu anebo naopak těhotenství zatím odkládají, i když si uvědomují, že s vyšším věkem je i vyšší pravděpodobnost možných rizik, včetně problémů s otěhotněním.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 30. 1. 2024 8:50 MetLife

K nejčastějším příčinám úmrtí žen na nádorová onemocnění patří karcinom prsu. Přesto tato diagnóza neznamená nutně beznaděj. Hlavní je přijít k lékaři včas, což se v Česku díky preventivním programům relativně daří. Odhalení rakoviny prsu v časném stadiu totiž výrazně zvyšuje úspěšnost léčby a pravděpodobnost, že pacientka přežije následujících pět let, je téměř stoprocentní, tedy prakticky stejná jako u zdravé populace. Možnost připojistit si nejen prsa, ale i ženské reprodukční orgány proti riziku nádorových onemocnění nabízí pojišťovna MetLife díky svému speciálnímu produktu Závažná ženská onemocnění.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 12. 2023 9:22 MetLife

Nejčastější diagnózou nemoci z povolání je syndrom karpálního tunelu, který každoročně v České republice postihne stovky lidí, a nejohroženějším povoláním v souvislosti s tímto onemocněním jsou pracovníci, hlavně ženy, při výrobě motorových vozidel. Vyplývá to ze statistik Státního zdravotního ústavu. Na českém trhu existují pouze dvě pojišťovny, které svým klientům nabízejí možnost sjednat si připojištění, jež toto onemocnění horních končetin kryje. Jednou z nich je MetLife.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 12. 2023 9:00 MetLife

Na konci listopadu proběhla v obci Panenské Břežany výsadba keřů, která navazuje na úsilí o obnovení starého hrušňového stromořadí kolem tamní polní cesty vedoucí směrem na Předboj. Koordinovaly ji vedení obce spolu s neziskovou organizací Sázíme stromy, která se problematice sázení stromů a keřů věnuje dlouhodobě napříč celou republikou. Vysázeno bylo celkem 230 keřů, které mají podpořit biodiverzitu krajiny. Akci svou účastí podpořil starosta Břežan Martin Hakauf, do sázení se zapojili i dobrovolníci ze společnosti MetLife, jež nákup keřů zafinancovala.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.