CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 16. 5. 2023 9:30 PASSERINVEST GROUP

Pražská Brumlovka, za jejímž vybudováním stojí Passerinvest Group, a.s., (dále Passerinvest), opět rozšiřuje nabídku obchodů a služeb pro místní obyvatele, návštěvníky i zaměstnance zdejších firem. Brumlovka se postupem času proměnila v plnohodnotnou městskou čtvrť s širokou nabídkou obchodů a služeb, díky kterým se každodenní povinnosti stávají zábavou. Nově zde otevřela svou druhou pobočku v budově Olivka rodinná kavárna s domácí výrobou dezertů Parkofka. Jen o kousek dál, v přízemí budovy Filadelfie, mohou milovníci módy zavítat do butiku s autorskou designovou módou značky Meera Design. Kreativci každého věku naleznou vyžití v papírnictví s kreativní dílnou Papýrek v budově Alpha pod ikonickým Broukem. V Papýrku je navíc nově dostupná velmi žádaná služba Zásilkovny.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 5. 2023 12:22 PASSERINVEST GROUP

Servisované kanceláře, místa pro coworking a eventy se stávají významným nájemcem na Brumlovce v Praze 4. Více než 10 000 m2 nadstandardních flexibilních kanceláří, coworkingových a eventových prostor FLEKSI bude na Brumlovce zanedlouho dokončeno. V roce 2021 byla otevřena první pobočka v Budově B, letos v lednu se pro velký zájem otevřela pobočka v budově Beta a další prostory se právě dokončují v ikonické budově Filadelfie. Za konceptem FLEKSI stojí český stavitel a investor společnost Passerinvest Group, a.s., která rozvíjí celou lokalitu Brumlovka, oblíbené místo pro sídla úspěšných českých a nadnárodních firem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 5. 2023 9:05 PASSERINVEST GROUP

Passerinvest Group, a.s. (dále Passerinvest), přední developerská a investiční společnost na českém trhu, úspěšně dokončila emisi dluhopisů PSG 7,60/28. Dluhopisy byly vydány na 5 let s celkovým upsaným objemem 750 milionů Kč. Dluhopisy byly emitovány s kupónovou sazbou 7,60 % p.a. a čtvrtletní výplatou kupónů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 25. 4. 2023 10:33 PASSERINVEST GROUP

Sdružení CZECH TOP 100 v dubnu zveřejnilo žebříček 100 nejobdivovanějších firem České republiky. Mezi prvních deset firem se dostala společnost Passerinvest Group a.s. (dále jen Passerinvest), která je v první desítce jedinou firmou z oblasti developmentu. Kromě tohoto úspěchu získala Passerinvest také první místo v oborové kategorii „Činnosti v oblasti nemovitostí, služby pro podniky“ a do třetice dokonce zvláštní ocenění Management Excellence Award za úspěšnou realizaci rezidenčního projektu Rezidence Oliva v Praze 4.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 30. 3. 2023 8:53 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group, a.s. (dále jen Passerinvest), jmenovala Eduarda Forejta novým ředitelem rozvoje obchodu. Rozšířila tak jeho dosavadní pozici o aktivity spojené s rozvojem obchodního týmu, plánováním a kontrolou obchodních aktivit i péči o klienty a partnery. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozšíření pracovní pozice, zůstává i nadále v kompetenci E. Forejta rozvoj podnikatelských aktivit a akvizic společnosti Passerinvest.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.