CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 17. 5. 2022 7:29 PASSERINVEST GROUP

Brumlovka v září uvítá nového nájemce v budově Olivka, kde se otevře žádaná soukromá česko-anglická školka GENIUS Kindergarten. Ta bude již třetí pobočkou akreditovaných mateřských škol GENIUS s kapacitou pro 30 dětí, která mimo jiné současně provozuje i vlastní základní školu v pražské Krči nedaleko Brumlovky. Školka nabídne jedinečný vzdělávací program GENIUS Mind, který probíhá bilingvní formou v českém a anglickém jazyce. Cílem programu je rozvíjet děti s ohledem na jejich osobnost, silné a slabé stránky, a především v souladu s jejich potřebami. Zápis na školní rok 2022/2023 pro děti od dvou let již probíhá. Své sídlo školka nalezla v právě dokončovaném multifukčním objektu Olivka u Parku Brumlovka, která v lokalitě rozšíří služby pro děti. Kromě školky zde také bude otevřen unikátní model železnice zasazený do švýcarské krajiny. Majitelem a správcem budovy Olivka je Koncern Passerinvest.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 5. 2022 13:24 PASSERINVEST GROUP

Slavnostním poklepáním základního kamene dnes byla symbolicky zahájena výstavba nové administrativní budovy Roztyly Plaza. V současné době již probíhají práce na výstavbě podzemních pater s kapacitou 330 parkovacích míst pro nájemce a dalších 100 míst pro parkoviště P+R. Budova o sedmi nadzemních podlažích nabídne k pronájmu kanceláře s celkovou plochou 21 700 m² a obchodní jednotky v přízemí, které obsadí kantýna a počítá se zde i s potravinami nebo drogerií. Součástí výstavby je i úprava nejbližšího okolí – dojde k modernizaci autobusového terminálu, parkové úpravě parteru a výměně asfaltu za pražskou mozaiku umožňující zasakování vody. Projekt je navržen tak, aby uspokojil potřeby nejen nájemců budovy, ale i široké veřejnosti. Za architektonickým zpracováním budovy, která od podzimu roste přímo u stanice metra linky C – Roztyly, stojí renomované architektonické studio Aulík Fišer architekti a investorem je Koncern Passerinvest, stavbu realizuje GEMO a.s. Projekt si klade za cíl poskytnout svým nájemcům inspirativní pracovní prostředí, ve kterém je radost se setkávat. První nájemce budova přivítá na začátku roku 2024. Kompletní vizualizaci projektu, možnosti pronájmu a bližší informace o celé lokalitě je možné shlédnout na webových stránkách www.roztylyplaza.cz.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 2. 5. 2022 9:47 PASSERINVEST GROUP

Podnikatelka Simona Otavová a Passerinvest Group a.s. (dále jen: Passerinvest) zrealizovali off-market transakci komerční nemovitosti Čerčanská 2023/12 na Praze 4, ve které v současnosti sídlí generální ředitelství státní příspěvkové organizace Ředitelství silnic a dálnic ČR. Simona Otavová získala nemovitost do svého portfolia v roce 2018. Passerinvest a paní Otavová zrealizovali transakci prodeje 100 % obchodního podílu společnosti vlastnící předmětnou nemovitost během 2 měsíců, přičemž se dohodli, že hodnota transakce nebude zveřejněna. Passerinvest touto akvizicí rozšiřuje portfolio komerčních nemovitostí v zájmové oblasti Praha 4 a Praha 11, ve které působí jako dlouhodobý urbanistický stavitel a investor.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 4. 2022 14:04 PASSERINVEST GROUP

Ve středu 27. 4. 2022 bylo v areálu bývalých jatek Interlov oficiálně otevřeno Komunitní centrum Roztyly pro ukrajinské maminky a jejich děti. Celý projekt iniciovala společnost Passerinvest Group, která speciální modulární systém buněk zakoupila a ve spolupráci s dalšími partnery centrum postavila. Projekt vzniká ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Nadačním fondem Help Ukraine. Celková investice zařízení (zakoupení, doprava, úprava terénu v lokalitě apod.) činí více jak 8 mil. Kč.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 19. 4. 2022 9:12 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group představila začátkem dubna novou vizuální identitu lokality Brumlovka. V návaznosti na nově zvolenou komunikační identitu došlo také k redesignu webových stránek, a především ke spuštění nové mobilní aplikace Brumlovka. Vizuálně čistá a uživatelsky přátelská mobilní aplikace nabízí ucelený přehled o všem, co lokalita nabízí široké veřejnosti. Uživatelé, kteří si aplikaci stáhnou, budou mít přístup k mapě s navigací v rámci celé Brumlovky, přehled o denním menu jednotlivých restaurací a kantýn, kalendář akcí, mapu parkovišť i dobíjecích stanic, nabídku sportovišť, parků a dětských hřišť. Přínosem je i jízdní řád všech linek MHD projíždějící místem. Součástí aplikace je také aktuální nabídka prostor k pronájmu.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.