CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 20. 9. 2022 9:16 PASSERINVEST GROUP

Září je na Brumlovce měsícem novinek! Místní i zaměstnanci zdejších firem se mohou těšit na nově otevřený kadeřnický salon a českou moderní restauraci. Koncem září otevře svou pobočku v budově Delta Turnovská pivnice Brumlovka, kde nabídne jak řemeslné pivo čepované přímo z tanku, tak oblíbenou tradiční českou kuchyni. V pondělí, 19. září odstartoval svůj provoz v budově Brumlovka kadeřnický salon Lady Li, který se specializuje na precizní barvení moderními technikami, zdraví vlasu a kvalitní kosmetiku. Majitelem a správcem obou objektů s novými nájemci je Koncern Passerinvest.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 13. 9. 2022 9:44 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group, a.s. (dále jen Passerinvest), která stojí za rozvojem moderní pražské čtvrti Brumlovka, letos opět provedla online průzkum mezi zaměstnanci firem sídlících na Brumlovce. Dotazníkového šetření se zúčastnilo rekordních 3 290 respondentů. Ti v průzkumu projevili velkou spokojenost především s dopravní dostupností, veřejným prostranstvím i občanskou vybaveností. Z průzkumu také vyplynulo, že od posledního výzkumného šetření, které proběhlo v roce 2016, stoupla spokojenost zaměstnanců s lokalitou Brumlovka téměř o 30 procentních bodů. Za každý vyplněný dotazník společnost Passerinvest darovala 50 Kč na charitu dle výběru respondenta. Celkem se tak vybralo 164 500 Kč na charitativní spolky – Nadace Help Ukraine, Letokruh a Sue Ryder v Praze 4. Zpracovatelem tohoto průzkumu byla marketingová agentura STEM/MARK.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 6. 9. 2022 9:58 PASSERINVEST GROUP

Ryze česká společnost Passerinvest Group, a.s. (dále jen Passerinvest) úspěšně uzavřela koupi kancelářského projektu Gamma v pražském administrativním centru Brumlovka, kde dlouhodobě působí. Budovu financovanou Raiffeisenlandesbank Oberösterreich získala společnost Passerinvest od rakouské realitní skupiny IMMOFINANZ.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 13. 6. 2022 13:48 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group tradičně uspořádala Dětský den v parku Nové Roztyly, který se konal ve čtvrtek 26. 5. Děti se v letošním roce mohly opět radovat z nadýchané cukrové vaty, skákacího hradu, nejrůznějších her a pro malé kreativce nechybělo ani oblíbené malování na obličej. Po odpoledni nabytém zábavou následovala komentovaná prohlídka, kde se zúčastnění dozvěděli bližší informace o projektu Nové Roztyly a výhledů do budoucna. Park Nové Roztyly, který navazuje na Krčský les, společnost Passerinvest Group dlouhodobě kultivuje a doplňuje o sportovní a herní prvky nejen pro děti, ale i dospělé.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 6. 2022 13:22 PASSERINVEST GROUP

V pátek 27. května uspořádala společnost Passerinvest Group fotbalový turnaj v malé kopané FCB CUP pro firmy, které sídlí na pražské Brumlovce. V letošním ročníku mezi sebou porovnali fotbalové dovednosti hráči ze 13 firem. Nejlepší hráčské a týmové dovednosti předvedla reprezentace společnosti MONETA Money Bank a zasloužila se tak o první místo a putovní pohár. Druhé místo získala společnost UniCredit Bank a třetí místo vybojovala společnost D.A.S. Nejlepším střelcem tohoto ročníku se stal Cebotarjovs Mihails ze společnosti Alcon. Fotbalová utkání se konala na hřišti FK Slavoj Vyšehrad, kde byly přítomny i fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiáš.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.