CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 5. 6. 2023 14:20 KB PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Komerční banka a KB Penzijní společnost spustily v dubnu dlouhodobou kampaň I love důchod – revoluce ve vnímání důchodu. Za pomoci digitální influencerky Just.iny inspiruje mladé lidi, aby se na svůj důchod začali včas finančně připravovat, a zajistili si tak pohodu pro své plánované aktivity. Pozitivní budoucnost stáří představuje na webové platformě i na Instagramu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 6. 2023 11:15 Cyrrus

• Inflaci v Česku se nedaří zastavit, ale o dovolené před ní lze alespoň utéct • Růst cen se liší mezi státy a ovlivňuje jej i měnový kurz • Velkou roli hraje také struktura výdajů, tedy způsob trávení dovolené • Nejhorší zemí EU pro dovolenou bez inflace je letos suverénně Maďarsko • Naopak inflační úlevu pro rodiny s dětmi nabízí Malta, pro zamilované páry Švédsko, pro dobrodruhy Irsko a vyznavačům party doporučujeme Nizozemí

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 6. 2023 8:59 Wilo

Na dnešní den připadá oslava výročí Světového dne životního prostředí. Snahou OSN, která tuto událost každoročně připomíná, je zvýšení povědomí o ekologických otázkách a upření pozornosti na zásadní ekologické výzvy, kterým v současnosti jako společnost čelíme. Udržitelnost se v posledních letech stala také nedílnou součástí dlouhodobé strategie úspěšných firem. Jednou z nich je nadnárodní technologická skupina Wilo, která se aktivně zabývá globálními trendy jako je změna klimatu, urbanizace či nedostatek vody i energií. V souvislosti s vodním hospodářstvím se například zapojila do významného projektu Toshka v Egyptě, pro který dodala více než 300 čerpadel s dělenou spirální skříní pro udržitelné zásobování regionu vodou. V souvislosti s energetickými úsporami realizuje dlouhodobou kampaň „Join the ecolution“, jejíž prostřednictvím seznamuje veřejnost s výraznou úsporou energií i CO2 pomocí výměny zastaralých neefektivních čerpadel.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 2. 6. 2023 11:33 HSF System a.s.

Stavební skupina HSF System se umístila v žebříčku kvality staveb na 7. místě mezi 1235 stavebními dodavateli z České republiky za rok 2022. Integrovanou referenci o kvalitě firem a osob ve stavebnictví (RABF 2023) zpracovala a vydala Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 6. 2023 12:34 FUTTEC

Společnost FUTTEC, tvůrce patentované technologie unikátního mikrovlnného systému preventivní údržby asfaltových vozovek, se stala jediným českým finalistou mezinárodní soutěže WIPO Global Awards 2023. Odborná komise ji nominovala mezi 25 nejlépe hodnocených firem po důkladném posouzení jejího inovativního přístupu a potenciálu, který má komerční využití jejího duševního vlastnictví. Slavnostní akce, na níž proběhne vyhlášení sedmi vítězných společnosti, se uskuteční 11. července v Ženevě při příležitosti Valného shromáždění WIPO – Světové organizace duševního vlastnictví (World Intellectual Property Organization).

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 6. 2023 11:38 FIDELITY INTERNATIONAL

Nejnovější měsíční průzkum analytiků společnosti Fidelity International ukazuje pokračující zhoršení manažerského sentimentu, vedené výrazným poklesem u čínských a evropských společností. Zdá se, že čínské znovuotevření trhu uvadá, a i nad evropským makroekonomickým výhledem se stahují mračna.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 6. 2023 11:15 KB SmartPay

Krásných míst k poznávání naší země je celá řada a na mnohá z nich dnes už nemusíte chodit s hotovostí v kapse. KB SmartPay si připravila výběr těch nejzajímavějších destinací, kde je možnost zaplatit kartou samozřejmostí.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 6. 2023 10:31 CBRE

Přestože začátkem loňského roku působila na český maloobchodní trh ještě doznívající protipandemická opatření, očekával se brzký návrat k normálu. Nicméně válečný konflikt na Ukrajině zásadně ovlivnil další ekonomický vývoj, a to především v zemích střední Evropy včetně tuzemska. Na rychlý nárůst cen (inflace v ČR se meziročně zvýšila o 15,1 %) a nákladů na energie reagovala dalším poklesem již oslabená důvěra zákazníků. Jaký to mělo dopad na nákupní centra v České republice? A jaká v současnosti panuje na trhu nálada nejen mezi zákazníky, ale i samotnými prodejci? Odpovědi nejen na tyto otázky přináší společnost CBRE, lídr v oblasti správy a pronájmu maloobchodních prostor, ve své analýze Shopping Centre Index, kterou navíc doplňují dva aktuální průzkumy zaměřené na vývoj zákaznického chování a očekávání na straně maloobchodníků.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.