EN CZ SK

CBRE

https://www.cbre.cz/

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Dallasu, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2021). S více než 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům ve více než 100 zemích světa. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. metrů čtverečních.


Press releases

Released: 11. 6. 2024 9:46 CBRE

Administrativní a obchodní centrum „Karlák Shopping Square“ (dříve Charles Square Center) dostává novou tvář v podobě kompletního rebrandingu, architektonických úprav a rekonstrukce retailových a kancelářských prostor včetně zmodernizovaného loga. Kancelářskými nájemci v budově jsou Phillip Morris, Cisco, DIOR, Commerzbank nebo Moët Hennesy. Mezi nově příchozí retailové nájemce patří například McDonald’s nebo Fruitisimo. Budovu vlastní německá společnost KGAL, která se zaměřuje na správu aktiv a investic a je takém iniciátorem celého projektu. Pronájem kancelářských prostor a správu budovy zaštiťuje společnost Savills, která ji také v roce 2021 provedla certifikačním procesem v úrovni BREEAM In-Use Excellent. O pronájem maloobchodních prostor a project management se stará společnost CBRE, která zároveň realizuje redevelopment objektu Karlák Shopping Square.

Read more
Released: 3. 6. 2024 10:07 CBRE

Průzkum realitně-poradenské společnosti CBRE mezi 1 700 zákazníky obchodních center napříč republikou odhaluje postupné změny ve spotřebitelském chování Čechů a současně reaguje na klíčová témata související s nakupováním v moderní éře. Ať už jde o second-life produkty, které dávají zboží druhý život, zpoplatněné vratky online objednávek anebo vliv influencerů na nákupní rozhodování, CBRE přináší konkrétní odpovědi.

Read more
Released: 29. 5. 2024 10:02 CBRE

Zatímco vloni se kamenné obchody ještě vyrovnávaly s negativními dopady pandemie koronaviru a nepříznivou ekonomickou situací, první čtvrtletí letošního roku již dává tušit, že tuzemský retail má náročné období za sebou. Je potěšující, že začátek roku 2024 přinesl do maloobchodu nejen v České republice, ale i v Evropě opatrný optimismus. Společnost CBRE, lídr v oblasti správy a pronájmu maloobchodních prostor, se ve své analýze Shopping Centre Index ohlíží za výkonností regionálních obchodních center v uplynulém roce, kterou doplňuje o komentář k současné situaci na trhu. Nechybí ani výsledky aktuálního průzkumu zaměřeného na očekávání a strategie maloobchodníků.

Read more
Released: 28. 5. 2024 11:25 CBRE

Administrativní komplex Waltrovka v Praze 5 - Jinonicích stojí na místě bývalého strojírenského podniku Walter Engines, který vyráběl nejprve motocykly a později i automobily a letecké motory. Pět moderních kancelářských budov přímo u Radlické radiály zahrnuje přes 80 000 m2 pronajímatelných ploch. Jednotlivé budovy jsou vybaveny inteligentními technologiemi a pyšní se mezinárodně uznávanými certifikáty udržitelnosti LEED Gold a Platinum. To je samo o sobě potvrzením environmentálně šetrného provozu, nicméně praxe ukazuje, že teprve efektivní údržbou a správou na denní bázi lze dosáhnout skutečně významných finančních úspor. Jiří Beránek, zkušený property manager a vedoucí týmu CBRE, který je zodpovědný za správu Waltrovky, odkrývá, jak se v areálu podařilo za poslední tři roky snížit celkovou spotřebu energií o 20 %, udržet nízkou úroveň servisních poplatků a navrhnout další změny v souladu s principy ESG.

Read more
Released: 30. 4. 2024 10:14 CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Zdeňka Zádrapu (46) do pozice vedoucího týmu High Street Retail and Tenant Representation. Jeho hlavní úlohou bude pronájem komerčních realit na hlavních nákupních třídách v centrech velkých měst, zejména v Praze. Zodpovědný bude také za zastupování nájemců při rozšiřování jejich obchodní sítě anebo při vstupu na český trh.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.