SK CZ EN

CBRE

https://www.cbre.cz/

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Dallasu, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2021). S více než 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům ve více než 100 zemích světa. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. metrů čtverečních.


Tlačové správy

Publikované dňa: 9. 11. 2022 9:57 CBRE

Kancelářské prostory se dlouhodobým užíváním postupně opotřebovávají a současně tak mohou přestat plnit i svou původní funkci, a to jak s ohledem na interní vývoj firem, tak celospolečenské změny. Ať už jde o stále větší využívání moderních technologií, rostoucí důraz na udržitelnost a well-being zaměstnanců či nastupující trend hybridního modelu práce, může nastat situace, kdy stávající kanceláře přestanou vyhovovat aktuálním potřebám a ke slovu se přihlásí rekonstrukce. Nicméně při jejím plánování se opravdu vyplatí postupovat v souladu se známým pořekadlem “dvakrát měř, jednou řež”. Jak během rekonstrukce aplikovat chytré úpravy, které jsou cenově příznivé a současně s tím mají pozitivní dopad na životní prostředí? Experti z realitně-poradenské společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, přichází s následujícími doporučeními.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 10. 2022 11:01 CBRE

Prague Research Forum is pleased to announce office market figures for the third quarter of 2022. The members of the Prague Research Forum – CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, JLL, Knight Frank, supported by associated member Savills – share non-sensitive information intending to provide consistent, accurate and transparent data about the Prague office market. RICS supports the activities of the Prague Research Forum.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 10. 2022 10:58 CBRE

Prague Research Forum (PRF) zveřejňuje údaje o trhu s kancelářskými prostory za třetí čtvrtletí roku 2022. Stálými členy PRF jsou společnosti CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank. Spolu s přidruženým členem, společností Savills, sdílejí členové základní informace o kancelářském trhu v Praze za účelem poskytování co možná nejúplnějších, nejpřesnějších a nejtransparentnějších dat o jeho vývoji. Činnost Prague Research Fora podporuje instituce RICS.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 10. 2022 9:39 CBRE

Pandemie ukázala firmám nový směr. Populárním se stal takzvaný hybridní model práce kombinující práci zaměstnanců z kanceláře s prací na dálku, nejčastěji z domova. V první vlně zavádění se firmy soustředily především na praktické záležitosti jako dovybavení potřebnými technologiemi a modernizaci kancelářských prostor. Učily se pracovat s novinkami a minimálně část interních porad či jednání s klienty přesunuly do online světa. Ovšem faktory jako duševní zdraví, spokojenost a pohodlí zaměstnanců se dostaly na pomyslnou druhou kolej. Přitom právě tyto oblasti pozitivně ovlivňují nemocnost a fluktuaci lidí, takže i celkovou výkonnost firem. Nejnovější analýza CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, ukazuje, jaké nejpalčivější výzvy společnosti v postcovidové době řeší.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 26. 9. 2022 11:00 CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, shrnuje vývoj na trhu komerčních realit v 1. pololetí 2022 a očekávání pro zbytek roku. Jak se současný makro-ekonomický vývoj promítl do trhu komerčních realit? To vše popisuje nejnovější analýza CBRE.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.