SK CZ EN

INVESCO

https://www.invesco.com/corporate

Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Invesco Asset Management Österreich - pobočka pobočky Invesco Asset Management Deutschland GmbH- jsou součástí Invesco Ltd.,  společnosti pro správu aktiv se spravovanými aktivy v hodnotě více než 1 593 miliard USD (k 31. říjnu 2021).

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací se obraťte na společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Valentin Jakubow, telefon +49 69 29807-311.

Obsažené informace nepředstavují investiční doporučení ani jiné poradenství.

Prognózy a výhledy trhu uvedené v tomto materiálu jsou subjektivní odhady a předpoklady  vedení fondu nebo jeho zástupců. Mohou se kdykoli změnit bez  předchozího upozornění. Nelze zaručit, že se prognózy uskuteční podle předpokladů.

Vydavatelem těchto informací v České republice je společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, An der Welle 5, D-60322 Frankfurt nad Mohanem.

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 27. 7. 2022 10:52 INVESCO

• Globální tlaky na dodavatelské řetězce jsou sice stále velmi vysoké, ale částečně se snížily díky zlepšení dodacích lhůt v Číně. • V nedávných údajích o inflaci se objevily některé světlé body. • Ačkoli celková inflace v USA minulý měsíc vzrostla, v nedávných údajích je vidět několik pozitivních bodů. • V Číně se objevily pozitivní ekonomické signály. • Hospodářský růst Číny ve druhém čtvrtletí byl zklamáním, ale v červnu došlo k slušnému oživení.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 21. 7. 2022 9:09 INVESCO

V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 7. 2022 9:22 INVESCO

Bíle oblečení exkluzivita vstupenek, slaměné klobouky, jahody a smetana. Z Wimbledonu je cítit historie, která se může zdát v rozporu s jeho ambiciózním závazkem udržitelnosti. Pro splnění tohoto závazku je zavedena řada opatření, včetně využívání obnovitelných zdrojů energie. Organizátoři podnikli navíc další kroky, jako opětovné využití obtížně recyklovatelných výpletů tenisových raket nebo míčků. Pro investory, kteří chtějí prostřednictvím svých portfolií bojovat se změnou klimatu, je k dispozici řada možností v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a správy a řízení (ESG). Vypůjčíme-li si známý tenisový citát, míček je na vašem hřišti.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 7. 2022 9:46 INVESCO

• Rusko-ukrajinská válka prohloubila inflační tlaky a působila na hospodářský růst v důsledku prudkého růstu cen komodit a energií. • Výhled společnosti Invesco se snaží posoudit rovnováhu hospodářských a geopolitických rizik na pozadí zvýšené globální inflace a rozdílných měnových politik. • Vyšší inflace a zpomalení růstu naznačuje, že se možná nacházíme na konci hospodářského cyklu. Ve zbytku roku 2022 pravděpodobně dojde k výraznému zpomalení růstu hlavních vyspělých ekonomik a k výraznému obratu měnové politiky • V ostrém kontrastu s koncem roku 2021 se očekávání v oblasti měnové politiky vyvíjejí tak, že naznačují rychlé tempo zpřísňování měnové politiky Fedu, Bank of England a dokonce i zpřísňování měnové politiky Evropské centrální banky.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 7. 2022 13:04 INVESCO

Hlavní centrální banky agresivně zpřísňují měnovou politiku, výnosy dluhopisů prudce rostou a ceny většiny aktiv klesají. Vzhledem k tomu, že výnosy amerických státních dluhopisů jsou na úrovních, které nebyly zaznamenány už víc než 10 let, a v Invescu jsou analytici přesvědčeni, že riziko globální recese roste, rozhodli se v rámci alokace modelových aktiv převážit státní dluhopisy (poprvé od roku 2016). Vyvažují to tím, že převážili také nemovitosti. Těchto změn dosáhli snížením váhy akcií (na Underweight), úvěrů investičního stupně (stále Overweight), úvěrů s vysokým výnosem (na nulu) a hotovosti (Overweight). V rámci regionů Invesco upřednostňuje aktiva ve Spojeném království a na rozvíjejících se trzích (EM).

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.