SK CZ EN

PLANRADAR ČR

http://www.planradar.com/cs/

PlanRadar je softwarové řešení pro stavební a realitní profesionály fungující na bázi SaaS (z anglického Software as a Service neboli „software jako služba"). Svým uživatelům umožňuje připojit se na dálku ke cloudové aplikaci a používat ji odkudkoliv přes internet. Využít ji lze pro stavební dokumentaci a dozor na stavbě, řízení závad a úkolů, při předávání projektů, jejich následnou správu a údržbu atd. Prostřednictvím webové aplikace vhodné pro všechny prohlížeče a všechny typy chytrých telefonů a tabletů (iOS, Android a Windows) je možné sledovat, zaznamenávat a sdílet se svým týmem jakýkoli druh informací prostřednictvím digitálních stavebních plánů nebo BIM modelu. Digitalizace pracovního postupu zlepšuje spolupráci mezi všemi účastníky stavebního procesu, snižuje chybovost a šetří čas: zákazníci PlanRadaru hlásí úsporu až 7 pracovních hodin týdně. Společnost se sídlem ve Vídni v Rakousku a obchodním zastoupením v České republice umožňuje více než 120 000 uživatelů z více než 75 zemí sledovat, připojovat se a řešit stavební a realitní projekty po celém světě.

Tlačové správy

Publikované dňa: 22. 2. 2024 9:45 PLANRADAR ČR

Očekává se, že současný rok bude plný ekonomických výzev a nejistot. Po stagnaci v minulém roce se situace na trhu může kdykoliv obrátit ať už k lepšímu, tak i k horšímu. Strategie a priority firem se v důsledku toho musí často a rychle měnit. To si žádá flexibilní a včasná řešení, během kterých mohou být velkou oporou moderní technologie. Názory odborníků napříč realitním sektorem a jejich prognózu pro letošní rok shrnuje společnost PlanRadar provozující digitální platformu pro efektivní správu a řízení procesů, komunikaci a dokumentaci ve stavebnictví. Vzhledem k jejímu dlouhodobému působení na trhu a spolupráci s rozmanitým spektrem klientů (od investorů přes generální dodavatele až po projektové manažery a architekty) je její analýza komplexní a zahrnuje širokou škálu perspektiv.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 2. 2024 10:04 PLANRADAR ČR

PlanRadar, přední platforma pro efektivní správu a řízení dokumentace, procesů a komunikace ve stavebnictví, oznamuje celosvětový meziroční růst o více než 50 %. Přispělo k němu dlouhodobé zaměření na inovace a strategické plánování, které společnosti v roce 2023 pomohlo čelit výzvám v odvětví i geopolitickým změnám.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 1. 2024 9:54 PLANRADAR ČR

Požadavky na vícepráce ve stavebnictví (tzv. claimy) jsou zásadní otázkou pro mnoho profesionálů v tomto odvětví a součástí většiny stavebních projektů. Při jejich nesprávném řízení však pravidelně dochází ke zpoždění, což se v současné době týká až 70 % projektů. PlanRadar, přední evropská platforma pro řízení dokumentace, procesů a komunikace ve stavebnictví, zveřejnila report, který se podrobně zabývá právě digitální správou pohledávek a reklamací ve stavebních projektech (tzv. Claim Management). A hledá cesty, jak je řešit co možná nejefektivněji.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 12. 2023 9:53 PLANRADAR ČR

Varso Tower, nejvyšší budova nejen v Polsku, ale aktuálně v celé Evropské unii, se stala jedním z nejprestižnějších architektonických projektů ve Varšavě, a to i díky využívání moderních technologií, včetně softwarového řešení PlanRadar. Mrakodrap vyniká jak po stránce designové, tak z hlediska vnitřního prostředí: nedávno totiž získal prestižní certifikát WELL Core & Shell na úrovni Gold. Certifikace dokládá, že Varso Tower splňuje vysoké standardy pro zdravou výstavbu z hlediska vnitřního prostředí a že byla navržena se zřetelem na pohodlí, bezpečnost a zdraví lidí. Tato unikátní stavba nejen odráží dynamický rozvoj hlavního města jako mezinárodního byznysového centra, ale také nastavuje nová měřítka v inovativním řízení stavebnictví. Developerem projektu je HB Reavis, přední evropský poskytovatel kancelářských prostor.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 11. 2023 10:22 PLANRADAR ČR

Projektové řízení ve stavebnictví je jednou z nejnáročnějších a zároveň nejdůležitějších součástí každého projektu. V době, kdy rostou náklady na financování, ubývá kvalifikovaných pracovníků, stavební materiály jsou stále dražší a poptávka klesá, je nutná změna. Dlouhodobě zavedené procesy je třeba přehodnotit a využít technologické možnosti dnešní doby, abychom zůstali konkurenceschopní. Pouze ty společnosti, které budou způsobilé dynamicky a adekvátně reagovat na nastalé změny, v budoucnu zaznamenají nejrychlejší zotavení a následný růst. Ať už jste čerstvý absolvent vysoké školy, který byl odchován novými technologiemi, anebo projektový manažer s desítkami let zkušeností ve stavebnictví, nastupující digitální revoluce v projektovém managementu (dále jen PM) změní způsob vaší práce. Adam Heres Vostárek, expert společnosti PlanRadar zaměřující se na digitalizaci procesů během výstavby a správy realitních projektů, odkrývá, jakých konkrétních oblastí se dotkne.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PLANRADAR ČR

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.