SK CZ EN

MILLAMINIS

http://www.millaminis.com

Společnost millaminis, s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na mezinárodní úrovni dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Tímto produktem je zcela originální nová stavebnice Millaminis pro nejmenší.

Tlačové správy

Publikované dňa: 11. 5. 2016 11:30 MILLAMINIS

Vstup do života každého dítěte ovlivňuje jeho intenzivní příprava a především nejbližší člověk, rodič, který se snaží být empatickým rádcem a pomocníkem. Nutné je soustředit se nejen na rozvíjení celkové motoriky, ale i podpořit rozvoj jemné motoriky, která má souvislost s nejjemnějšími a nejpřesnějšími pohyby těla. Pro přijatelný rozvoj souhrnu těchto dovedností dítěte je zapotřebí motivující prostředí, které poskytne co nejširší škálu podnětných pomůcek. Hračky, jako jsou například stavebnice, jsou ideální možností pro procvičení jemné motoriky a prostředkem k získání mnoha cenných poznatků.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 4. 2016 10:00 MILLAMINIS

Dne 4. května si připomínáme sv. Floriána, patrona všech hasičů. Díky tomuto dni nezapomínáme na statečnou a důležitou práci všech hasičů. Záchrana životů a boj s ohněm není ani tak prací, jako spíše životním posláním. Už i ti nejmenší si uvědomují výjimečnost hasičů a tak není divu, že nejeden malý kluk touží být právě jedním z nich. Prostřednictvím hry se stavebnicí Millaminis si svůj sen mohou splnit i ti nejmenší.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 3. 2016 10:20 MILLAMINIS

Dětství se bez hraček neobejde. Jsou důležitým předpokladem pro přirozený vývoj dítěte. Jak ale najít tu správnou hračku, když regály obchodů skýtají nepřeberné množství výběru? Jednoduše, stačí se řídit několika málo pravidly.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 2. 2016 10:45 MILLAMINIS

Jaro je jedno z nejkrásnějších ročních období. Příroda se začíná po dlouhém zimním spánku probouzet a na zahrádkách je spousta práce. Nyní se na novou sezónu mohou těšit i malí zahrádkáři. Umožněte svým nejmenším proniknout do tajů tohoto hobby a probuďte v nich zájem o přírodu kolem nás. Originální stavebnice Velká zahrada Millaminis je naučí, jak se správně starat o květiny i stromy a dalším dovednostem.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 2. 2016 11:00 MILLAMINIS

V pondělí 1. února skončil mezinárodní odborný veletrh hraček v Norimberku, setkání profesionálů hračkářské branže z celého světa. Tento 67. ročník představil na milion výrobků od modelů a panenek až po multimediální hračky. Česká republika byla zastoupena jak velkými hračkářskými společnostmi, tak i menšími rodinnými firmami. Zájem o české hračky a výrobu rok od roku roste a to nejen ze strany spotřebitelů, ale i ze strany investorů a zahraničních společností. Svou druhou výstavu v Norimberku úspěšně absolvovala společnost millaminis s.r.o. se svou stavebnicí pro děti od jednoho roku a letošními novinkami.

Zobraziť celú správu

Prílohy
MILLAMINIS

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.